Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 5. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 23. 06. 2018 08:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 06. 2018 08:00 Konec rezervace: 23. 06. 2018 08:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nové Jirny PHKristýna Vančurová
22Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
33Ovčáry KOGabriela Hovorková
44Obrnice MOGabriela Hovorková
55Radovesnice I KOMarek Jandák
66Ratenice KOJan Čáslava
77Horní Měcholupy ABJan Roháč

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Ovčáry AKOGabriela Hovorková
33Ovčáry BKOGabriela Hovorková
44Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
55Třebovle BKOMarkéta Dvořáková
66Klučov KOZdeněk Měřička
77Horní Měcholupy ABJan Roháč

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nové Jirny APHKristýna Vančurová
22Nové Jirny BPHKristýna Vančurová
34Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
45Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
56Ovčáry KOGabriela Hovorková
67Ratenice KOJan Čáslava
78Třebovle KOMarkéta Dvořáková
89Zásmuky KOKarel Novák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nové Jirny PHKristýna Vančurová
24Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
35Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
46Zibohlavy KOPetr Beneš
57Ovčáry AKOGabriela Hovorková
68Ovčáry BKOGabriela Hovorková
79Ovčáry CKOGabriela Hovorková
810Ratenice KOJan Čáslava
911Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
1012Třebovle BKOMarkéta Dvořáková
1113Rostoklaty KOLída Voslářová
1214Klučov AKOZdeněk Měřička
1315Klučov BKOZdeněk Měřička
1416Zásmuky KOKarel Novák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ovčáry AKOGabriela Hovorková
22Ovčáry BKOGabriela Hovorková
33Třebovle KOMarkéta Dvořáková
44Rostoklaty KOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nové Jirny PHKristýna Vančurová
22Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
33Třebovle KOMarkéta Dvořáková
44Horní Měcholupy ABJan Roháč

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely MŽ, SŽ, D, Ž, MKOLída Voslářová
22Dobré Pole MŽ,SŽKOIveta Rysova
33Horní Kruty KOjarda
44Tuchoraz MŽ, SŽ, DKOLída Voslářová
55Doubek PPHLída Voslářová
66Dolní Břežany PZJan Trachta
77Klučov M,D,SŽKOZdeněk Měřička
88Křížkový Újezdec MŽ, SŽ, DPHJaroslav Švehla
99Zásmuky ženy, mužiKOKarel Novák
1010Křížkový Újezdec MPHJaroslav Švehla
1111Sloup ml., st.PZBaďa
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.