Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Pamětice Kdy: 22. 06. 2014 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 06. 2014 11:00 Konec rezervace: 21. 06. 2014 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pamětice BKAleš Havelka
22Brodek u Konice PVJaroslav Mazal
33Sudice BKAleš Havelka
44Okrouhlá BKPetr Horák
55Sebranice BBKMartin Štoudek
66Bílovice PVStanislav Režný
77Petrovice SKBKRoman Skoták
88Obora BKJan Havíř
99Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
1010Stražisko PVzdenek
1112Sebranice ABKJan Špidlík
1213Bořitov ABKDavid Páral
1314Nesvačilka BOJirka Fiala
1415Malá Lhota BKJaroslav Čuma
1516Míchov BKŠtěpán Čejka
1617Žďár BKMiroslav Vintr
1718Černovice BBKKatka Jílková
1819Žernovník BKMiroslav Sokol
1920Bořitov BBKDavid Páral
2021Sychotín BKAleš Havelka
2122Hluboké TRMichal Salvet
2223Chrastavec SYJakub Šudoma
2324Jabloňany BKMarek Vlach
2425Černovice ABKKatka Jílková
2526Brťov u Černé Hory "A"BKkarel klíma
2627Šošůvka BKLukáš Keprt
2728Sychotín BBKAleš Havelka
2829Niva PVJaroslav Servus
2930Lipová PVMartin Barták
3031Vážany BKTomáš Hrdlička
3136Brťov u Černé Hory "B"BKkarel klíma

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sebranice BKMichaela Špidlíková
22Petrovice SKBKKateřina Skotáková
33Těchov BKPavel Bezděk
44Drnovice BKTereza
55Malá Lhota BKJaroslav Čuma
66Černá Hora BKKatka Bílková
77Šošůvka BKIveta Müllerová
88Černovice BKKatka Jílková
99Žernovník BKMiroslav Sokol
1010Ostrov u Macochy BKPatrik Bejček
1115Senetářov BKIva Nejezchlebova
1220Němčice BKJiřina Vymazalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.