Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Putovní pohár SDH Petrovice Kdy: 11. 07. 2015 11:00
Kontakt:   P. Pardnos Telefon:  603369146
Začátek rezervace: 28. 06. 2015 20:00 Konec rezervace: 11. 07. 2015 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTHonza Adamec
22Olešná HBPavel Kos
33Petrovice TRPetr Večeřa
44Police TRAleš Coufal
55Radotice TRRadek Janda
66Petrovice ATRPetr Večeřa
77Prchalov NJHonza Adamec
88Radkov JIDavid Pavlíček
99Oponešice TRJosef Navrátil
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport  SportBMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Stará Říše JIHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
1818Velký Třebešov NAHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Lavičky ZRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Sychotín BKHonza Adamec
2525Tatobity SMHonza Adamec
2626Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2727Jankov BNHonza Adamec
2828Libuň JCHonza Adamec
2929Petrovice BéééTRPetr Večeřa
3030Vémyslice ZNTomáš Kerndl
3131Krasonice JILukáš Pivonka
3232Únětice 1911 PJPetr Skala
3333Dobřínsko ZNRadim Herout
3434Výčapy TRMichal Svoboda
3535Kamenná TRMilan Prochazka
3636Netín SupersportZRLukáš Stejskal
3737Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
3838Krokočín TRMichal Salvet
3939Dolní Němčice BJHZdenda Krejčí
4040Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
4141Nevcehle JIMiroslav Jelínek
4242Meziříčko ZRLadislav necid

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vítonice ZNPavlína
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Sychotín BKHonza Adamec
44Nevcehle JIHonza Adamec
55Petrovice TRLenka Lindušková
66Vitiněves JCHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
99Krásná Ves MBVeronika Kneblová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.