Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 01. 09. 2018 10:00
Kontakt:   P. Pardnos Telefon:  603369146
Začátek rezervace: 19. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 31. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum TRPavel Kováč
22Dolní Němčice JHLukáš Pivonka
33Chlum BCKPavel Kováč
44Jasenice VSLukáš Komender
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Bašnice JCPořadatelé Pořadatelé
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Čechtín TRMarek Vaněk
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Krasonice JILukáš Pivonka
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Žernovice PTVáclav Nachlinger
3434Petrovice ATRPetr Večeřa
3535Litovany TRTomáš Juřena
3636Dešná BJHAleš Coufal
3737Míchov BKTomáš Minařík
3838Kuřim BBOJara
3939Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
4041Chlum TRLudvík Tvarůžek
4142Pavlov ExperimentZRJakub Šimek
4244Sychotín ABKDavid Sedlák
4360Bílá Třemešná TUMartínek z Dubence

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Stará Říše JIHonza Adamec
23Libuň JCHonza Adamec
34Sloup PZHonza Adamec
45Dvorce TAHonza Adamec
56Olešná HBHonza Adamec
67Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
78Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
89Budišov TRMarek Vaněk
910Malé Hoštice OPKlára Konečná
1011Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
1112Radonín TRViktorie Vidláková
1213Bezděčín TAPetra Čechtická
1314Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1415Radostín nad Oslavou ZRJakub Šimek
1516Čechtín TRMarek Vaněk
1630Petrůvky TRPavla Pěnčová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Horní Pole (noční)JH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.