Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 7. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 28. 06. 2014 09:00
Kontakt:   Radek Urban Telefon:  723 532 754
Začátek rezervace: 27. 05. 2014 00:00 Konec rezervace: 28. 06. 2014 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrbčany KOLada Urbanová
22Horní Měcholupy ABLada Urbanová
33Radovesnice I KOJan Nemčok
44Jindice KHJakub Fanta
55Klučov KOLída Voslářová
66Horní Kruty BKOLída Voslářová
77Křížkový Újezdec PHKarel K
88Kšely AKOLída Voslářová
99Vitice KOLada Urbanová
1010Tehovec PHLada Urbanová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Třebovle KOMartin Kirlík
33Vitice KOLada Urbanová
44Kšely KOLada Urbanová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Třebovle AKOMartin Kirlík
33Třebovle BKOMartin Kirlík
44Klučov KOLída Voslářová
55Horní Kruty KOLída Voslářová
66Plaňany KOLada Urbanová
77Kšely AKOLída Voslářová
88Kšely BKOLída Voslářová
99Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Ratenice AKOLída Voslářová
33Ratenice BKOLída Voslářová
44Plaňany KOLada Urbanová
55Kšely BKOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely muži B, přípravkaKOLída Voslářová
22Tuchoraz MŽ A + B, PKOLída Voslářová
33Klučov Ž, MŽKOLída Voslářová
44Dolní Měcholupy ŽABLída Voslářová
55Dobré Pole MŽ, PKOLída Voslářová
66Zásmuky M,ŽKOLibor Skala
77Poříčany Ž"A",SŽ,MŽ,PKOAneta Nouzovská
88Mančice mužiKOLída Voslářová
99Horní Kruty muži AKOLída Voslářová
1010Sloup mladší, starší žáciPZTomáš Fiala
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.