Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O posvícenskou husu 2019 Kdy: 28. 09. 2019 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 23. 09. 2019 20:00 Konec rezervace: 28. 09. 2019 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jílové u Držkova JNPodkozákovská liga
22Žehrov MBPodkozákovská liga
33Břehy BMBPodkozákovská liga
44Olešnice ŽenySMLukáš Marek
55Pěnčín ŽenyJNPodkozákovská liga
66Pěnčín JNPodkozákovská liga
77Břehy AMBTereza Kočová
88Březová LIJirka Havlík
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Koberovy JNTomáš Mašek
1111Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1212Malá Skála JNJirka Havlík
1313Kosmonosy ženyMBJan Klimo
1414Velké Hamry JNLukáš Marek
1515Olešnice SMLukáš Marek
1616Cetenov LIPetr Kováč
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Veselá ženySMEliška Novotná
1919Benešov u Semil SMJaroslav Novotný
2020Břehy ženyMBPetr Zavrtálek
2121Tatobity SMVáclav Matura
2222Valdice JCRadek Drobný
2323Košťálov SMJan Klimo
2424Bozkov ŽenySMLukáš Marek
2525ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMarie Navrátilová
2626Hradčany LITomáš Marvan
2727Železnice JCOndřej Kobrle
2828Malá Skála Béčko ženyJNAndrea Vavřichová
2929Bystřice JCMichal Odzgan
3030Veselá SMJaroslav Novotný
3131Smidary HKLukáš Marek
3232Bechov mužiMBTadeáš Odstrčilík
3333Ploukonice SMAnna
3434Bozkov mužiSMkarel Čermák
3535Bechov ženyMBTadeáš Odstrčilík
3636Karlinky LITomáš Marvan
3737Smidary HKJaromír Rosůlek
3838Krásná Ves MBJan Macoun
3939Košťálov ženySMVeronika Musilová
4041Jeřmanice Ženy LIKristýna Matějková
4142Cetenov LIPetr Kováč
4244Kacanovy SMAnna
4345Sezemice MBAnna
4447Těpeře JNTomáš Neugebauer
4549Frýdštejn JNMartin Bušek
4650Ploukonice ženySMAnna
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.