Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár hejtmana Olomouckého kraje Kdy: 15. 06. 2024 11:00
Kontakt:   Tomáš Vlach Telefon:  777 838 652
Začátek rezervace: 01. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2024 11:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Netín CirkusZRPořadatelé Extraligy
22Prchalov BNJHonza Adamec
33Janovice BRTomáš Růžička
44Nahořany NAHonza Adamec
55Pasohlávky BOHonza Adamec
66Mysločovice ZLHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Olešnice XOLHonza Adamec
99Zahnašovice KMHonza Adamec
1010Indivindi NAHonza Adamec
1111Bezděčí u Trnávky SYVeronika Koulová
1212Hrabůvka PRHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Sedlčany PBHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
1818Olešnice SMHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Velké Hoštice OPPatrik Baláž
2222Budeč JHHonza Adamec
2323Krotějov SportTAHonza Adamec
2424Starý Jičín NJJiří Čech
2525Drahňovice BNHonza Adamec
2626Bílovice PVHonza Adamec
2727Partutovice PRHonza Adamec
2828Rašín JCHonza Adamec
2929Březová LIHonza Adamec
3030Seč CRHonza Adamec
3131Křenovice PRJiří Kočař
3232Velká (Hranice III) PRJakub Vojtek
3334Čelechovice na Hané PVTomáš Růžička
3435Milotice nad Bečvou PRBarbora
3538Maršovice ZRJan Lukeš
3639Hoštice KMAntonín Novák
3741Jasenice VSMartin Hlúbik
3842Sychotín BKDavid Sedlák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Volenice PBHonza Adamec
22Olešná HBHonza Adamec
33Plumlov PVHonza Adamec
44Stará Říše JIHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Olšovec PRHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
99Markvartovice OPHonza Adamec
1010Chlum BNHonza Adamec
1111Žernovník BKHonza Adamec
1212Krotějov SportTAHonza Adamec
1313Hrabišín SUHonza Adamec
1414Dolní Libina SUEliška Blažková
1515Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1616Soběsuky PVMichaela Vystavělová
1718Ploukonice SMEliška Bakešová
1820Lysice BKOndřej Jonáš
1921Soběsuky BPVMichaela Vystavělová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
06. 07. OlšovecPR
06. 07. TopolanyVY
06. 07. Petrov u koupalištěHO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.