Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka Kdy: 29. 05. 2015 09:00
Kontakt:   jan.kolar@hzspk.cz Telefon:  950 331 164
Začátek rezervace: 29. 05. 2015 09:00 Konec rezervace: 29. 05. 2015 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11* 108. Juřička Jan - SDH Luká -Honza Adamec
22* 107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň -Honza Adamec
33* 106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
44* 105. Bukovský Marek - SDH Útušice -Honza Adamec
55* 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová -Honza Adamec
66* 102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
77* 101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina -Honza Adamec
88* 99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí -Honza Adamec
99* 97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram -Honza Adamec
1010* 96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice -Honza Adamec
1111* 95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
1212* 94. Buchta Josef - ÚO Přerov -Honza Adamec
1313* 93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň -Honza Adamec
1414* 91. Havel Michal - HZS SŽDC Plzeň -Honza Adamec
1515* 90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová -Honza Adamec
1616* 89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
1717* 87. Stuchlík Martin - HZS Kraje Vysočina -Honza Adamec
1818* 86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
1919* 84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
2020* 83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad -Honza Adamec
2121* 82. Klimecký Jan - ÚO Přerov -Honza Adamec
2222* 80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
2323* 79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora -Honza Adamec
2424* 78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň -Honza Adamec
2525* 77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
2626* 75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
2727* 73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
2828* 72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora -Honza Adamec
2929* 71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
3030* 70. Vitko Peter - ZHaZ Poprad -Honza Adamec
3131* 69. Bia Marek - ÚO Přerov -Honza Adamec
3232* 68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
3333* 66. Langer Petr - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
3434* 65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
3535* 64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
3636* 63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
3737* 62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín -Honza Adamec
3838* 61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice -Honza Adamec
3939* 59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
4040* 58. Mikyska Václav - HZS SŽDC Česká Třebová -Honza Adamec
4141* 57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
4242* 56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
4343* 54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
4444* 52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora -Honza Adamec
4545* 51. Kváč David - ÚO Domažlice -Honza Adamec
4646* 49. Herian Jiří - ÚO Plzeň -Honza Adamec
4747* 47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
4848* 46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun -Honza Adamec
4949* 45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice -Honza Adamec
5050* 44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň -Honza Adamec
5151* 43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
5252* 42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
5353* 41. Dvořák Michal - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
5454* 40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
5555* 39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
5656* 38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun -Honza Adamec
5757* 37. Bečvář Michal - ÚO Domažlice -Honza Adamec
5858* 36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
5959* 35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek -Honza Adamec
6060* 34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
6161* 33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
6262* 32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí -Honza Adamec
6363* 31. Hůla Jan - ÚO Plzeň -Honza Adamec
6464* 30. Hrubeš Pavel - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
6565* 28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
6666* 27. Kolínek Petr - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
6767* 26. Šuba Radek - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
6868* 25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
6969* 24. Khýr Lukáš - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
7070* 23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice -Honza Adamec
7171* 21. Provazník Martin - ÚO Plzeň -Honza Adamec
7272* 20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
7373* 19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí -Honza Adamec
7474* 18. Roháč Martin - ÚO Plzeň -Honza Adamec
7575* 17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
7676* 15. Soukup Dominik - SDH Žebnice -Honza Adamec
7777* 14. Somol David - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
7878* 13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou -Honza Adamec
7979* 12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí -Honza Adamec
8080* 10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
8181* 9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň -Honza Adamec
8282* 7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
8383* 6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
8484* 5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
8585* 4. Netrval Milan - ÚO Domažlice -Honza Adamec
8686* 3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
8787* 2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
8888* 1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava-Honza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.