Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ PR 2019 - Počenice Kdy: 01. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Kunčar Pavel Telefon:  pvcpavel@seznam.cz
Začátek rezervace: 18. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 31. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Počenice KMPavel Kunčar
22Polkovice PRVladislav Sedlařík
33Morkovice KMVladislav Sedlařík
44Chropyně KMVladislav Sedlařík
55Rokytnice PRVladislav Sedlařík
66Císařov PRVladislav Sedlařík
77Počenice KMVladislav Sedlařík
88Ludéřov OLLukáš Navrátil
99Chvalnov KMDaniel Šušlík
1010Určice PVvaša mirvald
1111Sedlec CBPavel Kunčar
1212Křenovice PRMarek Zavřel
1313Rokytnice PRDaniel Fáber
1414Kokory PRLibor Daňa
1515Lukov ZLJan
1616Němčice nad Hanou Muži APVPavel Kvíčala
1717Sobíšky PRJiří Kočař
1818Hoštice KMAntonín Novák
1919Němčice nad Hanou Muži BPVPavel Kvíčala
2020Dětkovice PVLadislav Kořínek
2121Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
2222Medlov KMSDH Medlov
2325Prchalov "B"NJFilip Pustějovský
2440Vrchoslavice PVRadim Janečka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Počenice KMPavel Kunčar
22Polkovice PRBarbora Podepřelová
33Nětčice KMPetra Plachá
44Kojetín  PRMartina Partykova
55Čechy PRAdéla Janků
66Morkovice KMPavel Krejčí
77Rokytnice PRDaniel Fáber
88Určice PVvaša mirvald
99Uhřice KMPavel Kunčar
1010Dětkovice PVLadislav Kořínek
1112Tovačov  PRMichaela Koldová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.