Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Podhradní Lhota Kdy: 18. 05. 2019 13:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík Telefon:  775 034 725
Začátek rezervace: 05. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratiboř VSZdeněk Žejdlik
22Velká Lhota VSMatěj Blažek
34Hrabůvka PRMishi
45Mysločovice ZLMishi
56Ludslavice KMMishi
67Hoštice KMAntonín Novák
78Pravčice BKMMishi
89Valšovice (Hranice VI) PRMishi
910Mistřice UHMishi
1011Křenovice PRMishi
1112Radkova Lhota PRMishi
1213Karolín KMMishi
1314Roštění KMMishi
1415Zahnašovice KMMishi
1516Radíkov PRMishi
1617Nová Dědina KMMishi
1718Dětkovice VYMichal Hrabánek
1819Vítonice KMHonza Bělík
1921Vrbka KMKryštof Pospíšil
2022Lukov ZLJan
2123Hlinsko PRPetr Šromota
2224Prchalov ANJJakub Šenk
2325Podolí VSAleš
2426Mladcová ZLMishi
2527Babice VSPetr Korábečný
2628Prchalov BNJJakub Šenk
2729Pasohlávky BOJakub Sirbu
2830Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2932Špičky PRŠtěpán Šindler
3040Pravčice KMMishi
3150Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loukov ženyKMZdeněk Žejdlik
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
89Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
911Radíkov PRVlastimil Hynčica
1012Hlinsko PRPetr Beránek
1113Olšovec PRMagdaléna Hlavová
1219Lukov ZLJan
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.