Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Kdy: 06. 09. 2019 20:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík Telefon:  775034725
Začátek rezervace: 20. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 06. 09. 2019 16:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrabůvka MuziPRZdeněk Žejdlik
22Podhradní Lhota 35+KMZdeněk Žejdlik
33Lukov ZLZdeněk Žejdlik
44Ratiboř Muži VSZdeněk Žejdlik
55Lešná Muži VSZdeněk Žejdlik
66Tošovice Tosodry MužiNJZdeněk Žejdlik
77Vlčovice 35+NJZdeněk Žejdlik
88Podhradní Lhota Muži KMZdeněk Žejdlik
99Velké Karlovice Muži VSZdeněk Žejdlik
1010Velká Lhota Muži VSZdeněk Žejdlik
1111Vlčovice Muži NJZdeněk Žejdlik
1212Velké Karlovice Muži 35+VSZdeněk Žejdlik
1313Křekov 35+ZLZdeněk Žejdlik
1414Krhová 35+VSKamil Žlebek
1515Dolní Bečva ženyVSKristy
1616Velká Lhota ženyVSZdeněk Žejdlik
1717Leskovec MužiVSLukáš Smolík
1818Choryně Ženy VSVeronika Hlavicová
1919Dolní Bečva mužiVSKristy
2020Rokytnice ženyZLZdeněk Žejdlik
2121Loučka VSJakub Válek
2222Loukov ženyKMZdeněk Žejdlik
2323Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2424Němetice VSZdeněk Žejdlik
2525Kožušany OLPetr Zmeškal st.
2626Hutisko mužiVSKristy
2727Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
2828Býškovice mužiPRTomáš Kolda
2929Loučka mužiVSŠimon Sedlář
3030Prostřední Bečva VSPavel Růčka
3131Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
3232Ublo ZLLibor Punčochář
3333Hošťálková VSMatěj Valůšek
3434Nevšová ZLVlastimil Marcaník
3535Nevšová BZLVlastimil Marcaník
3637Bystřička MužiVSJakub Rudolecký
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
23. 05. Hostěrádky - RešovVY
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.