Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota Kdy: 30. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Telefon:  775034725
Začátek rezervace: 18. 09. 2017 13:00 Konec rezervace: 29. 09. 2017 22:10


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podhradní Lhota muži nad 35 letKMZdeněk Žejdlik
22Hrabůvka mužiPRZdeněk Žejdlik
33Vrbice mužiKAZdeněk Žejdlik
44Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
55Babice VSPetr Korábečný
66Podolí MUŽIVSZdeněk Žejdlik
77Vlčovice mužiNJZdeněk Žejdlik
88Podhradní Lhota MužiKMZdeněk Žejdlik
99Rožnov pod Radhoštěm muži AVSZdeněk Žejdlik
1010Loučka MUŽIVSZdeněk Žejdlik
1111Loukov ženyKMZdeněk Žejdlik
1212Vlčovice nad 35 letNJZdeněk Žejdlik
1313Lešná mužiVSZdeněk Žejdlik
1414Dětkovice VYMichal Hrabánek
1515Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1616Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
1717Francova Lhota VSMartin Bambuch
1818Velká Lhota VSJosef Sabo
1919Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
2020Lubno FMJakub Svítil
2121Starý Jičín ženyNJTereza
2222Starý Jičín mužiNJTereza
2323Opatovice PRDalibor Vašíček
2424Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
2525Loučka MUŽI nad 35.letVSZdeněk Žejdlik
2626Mladcová ZLOndra Struška
2727Vlachovice Ženy ZLHana
2828Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
2929Sobíšky PRJiří Kočař
3030Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
3131Břevenec OLLukáš Kyselý
3232Prostřední Bečva VSPavel Růčka
3333Dolní Bečva VSMartin
3434Hostašovice ženyNJZdeněk Žejdlik
3535Mikulůvka MuziVSTomáš Žamboch
3636Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
3737Provodovice PRJiři Buzinis
3838TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
3940TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.