Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Kdy: 07. 09. 2018 20:00
Kontakt:   Podhradní Lhota Telefon:  775034725
Začátek rezervace: 25. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 05. 09. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podhradní Lhota muži 35KMZdeněk Žejdlik
22Martinice Muži dorostKMZdeněk Žejdlik
33Velká Lhota VSLukáš Pavelka
44Ratiboř mužiVSZdeněk Žejdlik
55Vlčovice NJPavel Kahánek
66Podhradní Lhota mužiKMZdeněk Žejdlik
77Dolní Bečva ŽenyVSKristy
88Martinice Muži BKMZdeněk Žejdlik
99Vlčovice NJPavel Kahánek
1010Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1111Dolní Bečva MužiVSKristy
1212Velké Karlovice mužiVSKarel taborsky
1313Rožnov pod Radhoštěm Tylovice mužiVSStanislav Gajdůšek
1414Holešov KMKateřina Sypěnová
1515Velké Karlovice muži nad 35 letVSKarel taborsky
1616Leskovec Muži VSLukáš Smolík
1717Choryně ŽenyVSSabina Trlifajová
1818Radkova Lhota PRJan Klimecký
1919Hrabůvka ŽenyPRLuboš
2020Záhlinice KMjakub frgal
2121Hrabůvka PRHonza
2222Racková ŽenyZLLukáš Žák
2323Prostřední Bečva VSPavel Růčka
2424Loukov KMmarta
2525Potštát ŽenyPRVeronika Kocjanová
2626Opatovice PRDalibor Vašíček
2727Hrabůvka Muži 35+PRLuboš
2828Pustiměř MužiVYMichal Vrba
2929Přílepy KMBronislav Kutra
3030Opatovice ŽenyPRDalibor Vašíček
3131Bystřička MužiVSJakub Zajíček
3232Litenčice MužiKMPetr Valach
3333Hlinsko pod Hostýnem KMZdeněk Žejdlik
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.