Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Podmoklany Kdy: 10. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Karel Štěrba Telefon:  734759173
Začátek rezervace: 27. 07. 2019 10:00 Konec rezervace: 10. 08. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Malčín HBJiří Vacek
23Pohled HBJakub Vašíček
34Lučice HBJan Prchal
45Vepříkov HBJakub Heřmánek
56Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák
67Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
78Studnice CRVojtěch Vašek
89Petrovice HBJakub Heřmánek
910Květinov HBMartin Bárta
1011Česká Bělá HBVladimír Zadina
1112Srch PALeoš Panchártek
1213Věž HBMartin Bárta
1314Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
1415Kámen HBmichal koubek
1516Podmoklany HBJakub Novak

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pohled HBJakub Vašíček
23Herálec HBMíša Janoušková
34Lučice HBJan Prchal
45Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
57Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
68Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Malčín HBJiří Vacek
23Pohled HBJakub Vašíček
35Lučice HBJan Prchal
46Herálec HBMíša Janoušková
58Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.