Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy Kdy: 25. 09. 2021 19:30
Kontakt:   Pavel Procházka Telefon:  702210922
Začátek rezervace: 01. 09. 2021 19:30 Konec rezervace: 24. 09. 2021 19:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Police TRPavel
22Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
33Knínice JIJiří Jakubec
44Telč Telč B PS12JIZdeněk Kubát
55Kostníky Ženy TRPavel
66Černín ZNJiří Veselý
77Police TRPavel
88Heraltice TRJan Neuman
99Knínice JIJiří Jakubec
1010Telč PS12JIZdeněk Kubát
1111Dobřínsko ZNMartin Čech
1212Dešná BJHAleš Coufal
1313Police TRPavel
1414Kostníky TRMartin Puchnar
1515Telč JIZdeněk Kubát
1616Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
1717Dešná B PS12JHAleš Coufal
1818Telč Telč BJIZdeněk Kubát
1919Budeč JHMichaela Černá
2020Kostníky PS12TRMartin Puchnar
2121Budeč JHMichaela Černá
2222Šaratice VYJan Jeřábek
2323Krahulov ženyTRAlena Hekerlová
2424Babice BudkoviceTRPavel
2525Římov MužiTRTomáš Obůrka
2626Krasonice JILukáš Pivonka
2727Dešná PS12JHAdam Račický
2828Rokytnice nad Rokytnou MužiTRJirka Dokulil
2929Římov Muži PS 12TRTomáš Obůrka
3030Chvalovice ZNMiroslav Vaněk
3131Budíkovice TRPavel
3232Třebětice JHRadim Tříletý
3333Krahulov TRAlena Hekerlová
3445Chvalovice PS12ZNMiroslav Vaněk
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. NasobůrkyOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
26. 09. PloukoniceSM
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.