Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 11. 05. 2013 08:30
Kontakt:   Radek Váňa Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 05. 2013 20:00 Konec rezervace: 11. 05. 2013 08:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Břežany II KOLída Voslářová
22Horní Kruty AKOLída Voslářová
33Horní Kruty BKOLída Voslářová
44Horní Měcholupy ABLída Voslářová
55Kšely AKOLída Voslářová
65Mančice KOLída Voslářová
76Poříčany KOLída Voslářová
87Ratenice KOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Břežany II KOLída Voslářová
22Kšely KOLída Voslářová
33Poříčany KOLída Voslářová
44Třebovle KOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely KOLída Voslářová
22Plaňany KOLída Voslářová
33Poříčany KOLída Voslářová
44Třebovle AKOLída Voslářová
55Tuchoraz KOLída Voslářová
66Třebovle BKOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely KOLída Voslářová
22Plaňany KOLída Voslářová
33Poříčany KOLída Voslářová
44Tuchoraz KOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Tuchoraz AKOLída Voslářová
23Tuchoraz BKOLída Voslářová
34Poříčany KOLída Voslářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.