Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Kdy: 08. 08. 2021 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 24. 07. 2021 20:00 Konec rezervace: 07. 08. 2021 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svatobořice HODavid Vodička
22Kobylí BVAntonín Kovářík
33Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
44Lanžhot BVVít Kaňa
56Rohatec HODaniel Chvátal
67Šaratice VYJan Jeřábek
78Jezeřany-Maršovice ZNViktor Kousal
89Hovorany HOSlavomír Lačňák
910Pasohlávky BOJaroslav Mandák
1011Čeložnice HOMartin Šubrt

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Silůvky BOBroňa Fráňová
23Kobylí BVAntonín Kovářík
35Kuželov HORoman Zálešák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kobylí BVAntonín Kovářík
22Poštorná BVJiri Melion
35Jezeřany-Maršovice ZNViktor Kousal
48Hrubá Vrbka HOMatěj Mička
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 09. Kladruby, fotbalové hřištěTC
18. 09. Sport. areál městysu ChotětovMB
18. 09. Rokytnice nad RokytnouTR
18. 09. BudíkoviceTR
18. 09. SrchPA
18. 09. Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěZN
18. 09. ČeperkaPA
18. 09. Světlá HoraBR
18. 09. HradecPJ
18. 09. BIO-HE DolanyOL
18. 09. Malá SkálaJN
18. 09. Horní HradištěPS
18. 09. ČikovTR
18. 09. Areál za DPSJE
18. 09. RADHOSTICEPT
18. 09. Kozmice - hřiště TJ SokolOP
18. 09. ŽelečPV
18. 09. Velké HamryJN
18. 09. Třeština (SU)SU
18. 09. RadslaviceVY
18. 09. Zdislavice, sokolská zahradaKM
18. 09. Litenčice - hřištěKM
19. 09. KošťálovSM
19. 09. LanšperkUO
19. 09. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
19. 09. JaseniceTR
19. 09. ŽernovníkBK
19. 09. Veselá hřištěZL
19. 09. SoběsukyPV
19. 09. KníniceJI
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Benešov u SemilSM
25. 09. Česká BěláHB
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
25. 09. BořitovBK
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. HříštěOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. PloukoniceSM
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.