Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár přátelství 43. ročník, 2B Kdy: 08. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Miroslav Zrník Telefon:  737739662
Začátek rezervace: 23. 06. 2018 13:00 Konec rezervace: 07. 07. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podolí AVSAleš
22Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
33Lešná MužiVSJakub Grygařík
44Velká Lhota mužiVSLukáš Pavelka
55Bylnice MužiZLKamil
66Podolí VSAleš
77Velká Lhota ženyVSLukáš Pavelka
88Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
99Ratiboř Muži VSOndřej Bártek
1010Loukov ZenyKMmarta
1111Jasenice VSLukáš Komender
1212Mikulůvka VSMichal Pekárek
1313Lužná ženyVSRoman Čokavec
1414Horní Lideč MuziVSVojtech Krajca
1515Hoštiná MužiPUPavol Galánek
1616Bratřejov MužiZLJiří Kalenda
1717Lužná mužiVSRoman Čokavec
1818Bystřička VSJakub Zajíček
1919Bratřejov Ženy AZLJiří Kalenda
2020Vlčovice 35+NJPavel Kahánek
2121Vizovice ženyZLTomáš Štefanec
2222Bratřejov Ženy BZLJiří Kalenda
2323Choryně ženyVSSabina Trlifajová
2424Trnava MužiZLJiří Vajďák
2525Ublo Ženy ZLRadek Geržičak
2626Leskovec Muži VSLukáš Smolík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.