Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starostky obce Přáslavice Kdy: 29. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Libuše Hrošová Telefon:  604988016
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 17:00 Konec rezervace: 29. 06. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Přáslavice OLBarbora Ivanová
22Dub nad Moravou ženyOLBarbora Paráková
33Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
44Svésedlice Muži OLSDH Svésedlice
55Přáslavice ženyOLBarbora Ivanová
66Blatec OLEva Sahligerová
77Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
88Svésedlice Ženy OLSDH Svésedlice
99Kožušany OLPetr Zmeškal
1010Vojnice ženy OLAdriana Šulcová
1111Spálov ŽenyNJVladimír Šíma
1212Velký Týnec MužiOLJan Jeřábek
1313Vojnice MužiOLFilip Hricisin
1414Velký Týnec ŽenyOLJan Jeřábek
1515Hlubočky ŽenyOLPavla Jahnová
1616Nenakonice Muži OLJiří Tomecek
1717Kokory PRLibor Daňa
1818Staměřice PRStefan Boháčik
1919Těšetice Ratašice OLTomáš Pospíšil
2020Nenakonice Ženy OLJiří Tomecek
2121Suchonice OLMartin Hluší
2222Velký Újezd ženyOLJitka Tomkova
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
06. 06. MysleticeJI
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
14. 06. PozděchovVS
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
11. 07. Bílovice (PV)PV
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. Lom u TachovaTC
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. Nahý Újezdec, náhradní hřištěTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.