Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž mladých hasičů Kdy: 15. 06. 2019 18:30
Kontakt:   Karel Pokorný Telefon:  +420 775 174 179
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2019 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Markvartice BTRStanda Augustin
22Heraltice TRJaromir Hroch
33Markvartice ATRStanda Augustin
44Moravské Budějovice TRZdeněk Suchý
55Nevcehle JIStanda Augustin
66Domamil TRJaroslav Bajer
77Kojetice TRVlasta Hons
88Budíkov PEStanda Augustin
99Jakubov u Moravských Budějovic TRJana Ježková
1013Budíkovice TRZdeněk Suchý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Předín BTRVlasta Hons
22Heraltice TRJaromir Hroch
33Markvartice TRStanda Augustin
44Budíkovice ATRZdeněk Suchý
55Domamil TRJaroslav Bajer
66Nevcehle JIStanda Augustin
77Budíkovice BTRZdeněk Suchý
88Štěměchy TRVlasta Hons
99Předín ATRVlasta Hons
1010Klučov TRLukáš Nováček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.