Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž MH SDH Předín Kdy: 16. 06. 2024 09:00
Kontakt:   SDH Předín Telefon:  +420728650655
Začátek rezervace: 02. 06. 2024 09:00 Konec rezervace: 16. 06. 2024 09:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Častohostice StaršíTRVladěna Nesibová
22Trnava mladší DTRMarkéta Cahová
33Výčapy Starší BTRMichal Svoboda
44Lipník mladší ATRTereza Samešová
55Trnava mladší CTRMarkéta Cahová
66Domamil Ml TRJaroslav Bajer
77Výčapy Starší ATRMichal Svoboda
88Lipník starší BTRTereza Samešová
99Trnava mladší BTRMarkéta Cahová
1010Lipník starší ATRTereza Samešová
1111Výčapy Starší CTRMichal Svoboda
1212Jaroměřice nad Rokytnou mladší BTRSDH Jaroměřice nad Rokytnou
1313Trnava mladší ATRMarkéta Cahová
1414Domamil TRJaroslav Bajer
1515Okříšky mladší BTRVeronika Šimková
1616Jaroměřice nad Rokytnou mladší ATRSDH Jaroměřice nad Rokytnou
1717Trnava starší CTRMarkéta Cahová
1818Okříšky staršíTRVeronika Šimková
1919Trnava starší BTRMarkéta Cahová
2020Předín mladší ATRRoman Benda
2121Okříšky mladší ATRVeronika Šimková
2222Trnava starší ATRMarkéta Cahová
2323Předín mladší BTRRoman Benda
2424Stařeč Mladší ATRAdam Simandl
2525Kněžice mladšíTRZdeněk Neuwirth
2626Předín starší ATRRoman Benda
2728Kněžice staršíTRZdeněk Neuwirth
2829Předín starší BTRRoman Benda
2930Bítovánky mladšíTRNikola Vrbková
3031Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
3132Stařeč Mladší BTRAdam Simandl
3233Bítovánky staršíTRNikola Vrbková
3334Heraltice staršíTRJaromir Hroch
3435Litovany Starší BTRLIBOR KRIŠTOF
3539Čechtín mladšíTRVladimír Fiala
3640Litovany Starší ATRLIBOR KRIŠTOF
3742Čechtín staršíTRVladimír Fiala
3845Přibyslavice mladšíTRZdeňka Němcová
3948Přibyslavice staršíTRZdeňka Němcová
4052Jakubov u Moravských Budějovic mladšíTRLucie Kabelková
4153Opatov Mladší ATRBohumil Kounek
4255Výčapy Mladší TRMichal Svoboda
4356Opatov Mladší BTRBohumil Kounek
4457Kojetice mladší BTRHelena Navrátilová
4559Opatov StaršíTRBohumil Kounek
4660Svatoslav MladsiTRMichal Dufek
4762Kojetice mladší ATRHelena Navrátilová
4863Budíkovice mladší BTRMichaela Dvořáková
4964Svatoslav StarsiTRMichal Dufek
5065Kojetice staršíTRHelena Navrátilová
5166Budíkovice mladší A TRMichaela Dvořáková
5267Štěměchy mladší ATRMichal Šilhavý
5368Budíkovice starší B TRMichaela Dvořáková
5469Štěměchy mladší BTRMichal Šilhavý
5570Budíkovice starší ATRMichaela Dvořáková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
06. 07. OlšovecPR
06. 07. TopolanyVY
06. 07. Petrov u koupalištěHO
06. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.