Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž, O pohár SDH Provodovice Kdy: 08. 06. 2013 22:00
Kontakt:   Pavel Příleský Telefon:  608617077
Začátek rezervace: 01. 05. 2013 20:00 Konec rezervace: 08. 06. 2013 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Býškovice ženyPRJiři Buzinis
22Salaš ZLTomáš Šůstek
33Malhotice Malhotice mužiPRDavid Šima
44Mladcová ZLLukáš Struška
55Radkova Lhota mužiPRJiři Buzinis
66Roštění mužiKMTomáš Hráček
77Luboměř NJjiljí Šimíček
88Litenčice KMmirrao
99Provodovice mužiPRJiři Buzinis
1010Hranice mužiPRJiři Buzinis
1111Kašava mužiZLJiři Buzinis
1212Valšovice (Hranice VI) mužiPRJiři Buzinis
1313Hostašovice NJJan Duda
1414Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1515Lešná mužiVSJiři Buzinis
1616Zahnašovice Zahnašovice SPORT mužiKMPetr Miklík
1717Henčlov - Přerov VIII Henčlov ženyPRAleš Vohnický
1818Milotice nad Bečvou PRZdeněk Matyásek
1919Lešná ženyVSJiři Buzinis
2020Zahnašovice Zahnašovice SPORT ženyKMPetr Miklík
2121Rajnochovice mužiKMJiři Buzinis
2223Henčlov - Přerov VIII Henčlov mužiPRAleš Vohnický
2324Rajnochovice KMSDH Rajnochovice
2425Karolín Karolín BKMMarek Plaček
2526Pravčice ženyKMTerezka
2627Vítonice KMHonza Bělík
2728Radkovy mužiPRPetr Klofáč
2829Kelč mužiVSTomáš Foukal
2930Rymice mužiKMJiři Buzinis
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.