Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Provodovice Kdy: 19. 08. 2017 13:00
Kontakt:   Pavel Příleský Telefon:  608 617 077
Začátek rezervace: 01. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 18. 08. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Provodovice PRJiři Buzinis
22Prchalov NJJiři Buzinis
33Hrabůvka PRHonza
44TAG Zahnašovice KMJiři Buzinis
55Malhotice PRLuboš Lehnert
66Mladcová ZLOndra Struška
77Babice VSJiři Buzinis
88Olšovec PRFilip Staněk
99Pravčice KMMishi
1010Valšovice (Hranice VI) PRJiři Buzinis
1111Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1212Babice BVSJiři Buzinis
1313Rymice KMRadim Svěchota
1414Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
1515Špičky PRViktorie Polášková
1616Opatovice PRDalibor Vašíček
1717Hranice PRVítězslav Stratil
1818Hlinsko PRPetr Šromota
1919Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2020Kožušany OLPetr Zmeškal
2121Radkova Lhota PRJan Klimecký

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRLukáš
22TAG Zahnašovice KMJiři Buzinis
33Hlinsko PRPetr Šromota
44Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
55Pravčice BKMMishi
66Drahotuše (Hranice IV) PRTereza Borbélyová
77Rymice KMMagdaléna Hlavová
88Opatovice PRNikol Romanová
99Paršovice PRMichaela Mlčáková
1010Potštát PRVeronika Kocjanová
1111Kunovice VSMarkéta Gábová
1212Pravčice AKMJiří Možíš
1313Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.