Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 05. 08. 2017 21:30
Kontakt:   Josef Polách Telefon:  723118573
Začátek rezervace: 22. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 05. 08. 2017 21:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prušánky HOMichal Matějíček
22Hovorany ŽenyHOJana Jetelinová
33Mistřín HOPetr Marada
44Kuželov HOMichal Matějíček
55Prušánky BHOMichal Matějíček
66Rohatec HOMichal Matějíček
77Skalica SchaefflerSIMichal Matějíček
88Hovorany HOPavel Šurýn
99Sudice BKMichal Matějíček
1010Vésky BUHMiroslav Machala
1111Vřesovice HODavid Šňupík
1212Mistřín BHOMichal Matějíček
1313Lipov HOMartina Šarová
1414Poštorná ŽenyBVMichal Matějíček
1515Velká nad Veličkou ŽenyHODavid Vodička
1616Svatobořice ŽenyHODavid Vodička
1717Svatobořice HODavid Vodička
1818Dubňany HOJosef Polách
1919Hodějice VYDenisa Kežlínková
2020Mistřín ŽenyHOJaroslav
2121Ratíškovice HOsdhratiskovice
2222Hodějice MuziVYDenisa Kežlínková
2323Lanžhot BVVít Kaňa
2424Letničie SIDHZ Letničie muži
2525Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
2626Hrušky BVTomáš Rajchman
2727Hrubá Vrbka HOMiroslav Lička
2828Dražovice VYKristýna Kachlíková
2929Dolní Bojanovice HOStanislav Rajchman
3030Šaratice PepaVYpetra Drabalkova
3131Tvrdonice ABVZdeněk Salajka
3232Hostěrádky-Rešov VYJosef Polách
3333Kuřim BOEva Doubková
3434Sudice ženyBKOndřej Špidlík
3535Hroznová Lhota ženyHOAdéla Pomajbíková
3636Tvrdonice BBVZdeněk Salajka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.