Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Pšánky Kdy: 25. 08. 2019 09:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 19:00 Konec rezervace: 25. 08. 2019 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kynice HBTomáš Francl
22Krotějov SportTAPořadatelé Pořadatelé
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
2424Novosedly STPořadatelé Pořadatelé
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Chotěmice TAPatrik Baláž
3030Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
3131Trnov RKdavid rohlena
3232Choltice PADavid čermák
3333Košťálov SMTomáš Tulach
3434Čeperka PAŠárka
3535Frýdštejn JNMartin Bušek
3637Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3738Zderaz CCRJan Tměj
3839Břehy MBPetr Zavrtálek
3940Drahňovice BNFilip Košata
4041Srch PAPatrik Kučera
4142Dobšín MBFilip Hájek
4243Jasenice VSLukáš Komender
4344Starý Jičín NJFilip Simper
4445Stradouň UOSDH Stradouň
4546Olešnice SMLukáš Marek
4647Černčice NAPetr Rak
4748Lodín HKDavid Horák
4849Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
4950Horní Čermná UOPavel Suldovský
5051Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
5152Křížkový Újezdec PHMiroslav Kratochvíl
5254Záchlumí UOJan Divíšek
5355Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
5456Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
5557Zderaz ACRJan Tměj

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Nepomuky UOKateřina Krudencová
88Nevcehle JIJakub Jeřábek
99Dětkovice VYVeronika Malíková
1010Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
1111Stradouň UOSDH Stradouň
1212Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
1313Trnov RKdavid rohlena
1414Myštěves HKVeronika Borůvková
1515Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1616Ploukonice SMEliška Bakešová
1717Jeřmanice LIJan Kühnel
1818Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1919Dvorce ATAOndřej Steinhäusl
2022Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.