Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Pšánky Kdy: 25. 08. 2019 09:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 19:00 Konec rezervace: 25. 08. 2019 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kynice HBTomáš Francl
22Krotějov SportTAPořadatelé Pořadatelé
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
2424Novosedly STPořadatelé Pořadatelé
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Chotěmice TAPatrik Baláž
3030Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
3131Trnov RKdavid rohlena
3232Choltice PADavid čermák
3333Košťálov SMTomáš Tulach
3434Čeperka PAŠárka
3535Frýdštejn JNMartin Bušek
3637Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3738Zderaz CCRJan Tměj
3839Břehy MBPetr Zavrtálek
3940Drahňovice BNFilip Košata
4041Srch PAPatrik Kučera
4142Dobšín MBFilip Hájek
4243Jasenice VSLukáš Komender
4344Starý Jičín NJFilip Simper
4445Stradouň UOSDH Stradouň
4546Olešnice SMLukáš Marek
4647Černčice NAPetr Rak
4748Lodín HKDavid Horák
4849Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
4950Horní Čermná UOPavel Suldovský
5051Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
5152Křížkový Újezdec PHMiroslav Kratochvíl
5254Záchlumí UOJan Divíšek
5355Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
5456Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
5557Zderaz ACRJan Tměj

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Nepomuky UOKateřina Krudencová
88Nevcehle JIJakub Jeřábek
99Dětkovice VYVeronika Malíková
1010Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
1111Stradouň UOSDH Stradouň
1212Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
1313Trnov RKdavid rohlena
1414Myštěves HKVeronika Borůvková
1515Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1616Ploukonice SMEliška Bakešová
1717Jeřmanice LIJan Kühnel
1818Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1919Dvorce ATAOndřej Steinhäusl
2022Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
03. 07. Fotbalové hřiště KarloviceBR
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. Hasičská zbrojnice v TisňaváchVS
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. ONL Kožušany – ZRUŠENO!OL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hasičský areál DětkovicePV
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěBV
05. 07. Mastník, areál Na BráněTR
06. 07. Vojnice areál “ V Hliníku”OL
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.