Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Putovní pohár Městského obvodu Pustkovec Kdy: 25. 06. 2016 11:00
Kontakt:   Petr Holuša Telefon:  +420 725 448 250
Začátek rezervace: 12. 06. 2016 20:00 Konec rezervace: 24. 06. 2016 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pustkovec OVPořadatelé Pořadatelé
22Služovice OPJan Chrobák
33Mladcová ZLJiří Lečbych
44Komárov OPJakub Polomský
55Svoboda OPLukáš Holík
66Babice VSHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
99Plumlov PVMartin Ondra
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Velké Hoštice OPMartin Ondra
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
1818Oponešice TRHonza Adamec
1919Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Trnava TRHonza Adamec
2222Bohdalín PEHonza Adamec
2323Dvorce TAHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Netín ZRHonza Adamec
2626Bašnice JCHonza Adamec
2727Obrubce MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2929Jankov BNHonza Adamec
3030Únětice 1911 PJMartin Ondra
3131Jamnice OPDominik
3232Hněvošice OPDavid Zlotý
3333Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3434Letohrad - Orlice UOMartin Ondra
3535Neplachovice OPKlára Konečná
3636Bolatice OPKlára Konečná
3737Chlebičov OPJosef Kubesa
3838Vávrovice OPMichaela Trojanová
3939Rymice KMRadim Svěchota
4040Oldřišov OPVít Ciminga
4141Luboměř NJAdam Melichar
4242Skrochovice OPHonza
4343Kravaře OPMichael Suffner
4444Milostovice OPMartin Kavan
4545Letohrad - Kunčice CUOTadeáš Majvald

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radíkov PRHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Nevcehle JIHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Myštěves HKHonza Adamec
66Krásná Ves MBHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Sychotín BBKHonza Adamec
99Pustkovec MARPUSOVPořadatelé Pořadatelé
1010Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
1111Služovice OPDušan Baránek
1212Hněvošice OPLenka Národová
1313Louňovice pod Blaníkem BNMonika K
1414Bolatice OPMarta Šafarčíková
1515Svoboda OPLukáš Holík
1616Vávrovice OPMichaela Trojanová
1717Milostovice OPMartin Kavan
1818Velké Hoštice OPKateřina Večerková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. VyškovVY
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.