Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž za 2B Kdy: 14. 07. 2018 21:00
Kontakt:   Václav Novotný Telefon:  +420 724 946 495
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budilov ŽENY "A"PTTlumič
22Onšovice ŽENYPTMíra Staněk
33Výškovice ZenyPTjirka Lang
44Budilov MUŽI "B"PTTlumič
55Svatá Maří Svatá Maří APTVojtěch Tůma
66Bohumilice Muži "A"PTJaroslav Švehla
77Budilov ŽENY "B"PTTlumič
88Výškovice MužiPTjirka Lang
99Dolany ŽenyPTTereza Chvalová
1010Budilov MUŽI "A"PTTlumič
1111Vacov MUŽIPTDavid Makas
1212Horosedly PTZdeněk Škopek
1313Šipoun MužiPTJaroslav Petrlík
1414Bohumilice "Ženy"PTJaroslav Švehla
1515Radhostice ŽENYPTRadhostice ŽENY
1616Zdíkov MUŽIPTBára Kadlecová
1717Strážkovice MužiCBRichard Řehout
1818Dubičné MužiCBRichard Řehout
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.