Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár ČHJ Radíč Kdy: 29. 06. 2019 12:00
Kontakt:   Vladimír Bartůněk Telefon:  774 866 518
Začátek rezervace: 17. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křečovice BNLáďa
24Broumy mužiBEKarel
35Skalice ženyPBSDH Skalice
46Radíč PBLáďa
57Voltýřov PBSDH Voltýřov muži
68Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
79Jesenice PBMichal
810Buková PBPavel Fiřt
911Nahoruby BNJaromír
1012Zalužany ženyPBMíra Peterka
1113Hlubyně Ženy PBDana Hrzalová
1214Oplot mužiPJMarika Součková
1315Broumy ženyBEKarel
1416Líchovy Fialky, ženyPBJakub Čermák
1517Zalužany PBMíra Peterka
1618Březnice mužiPBJan hofman
1719Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
1820Sedlčany PBJarous Janský
1921Křížkový Újezdec PHMiroslav Kratochvíl
2022Skalice MužiPBRadek Sobotka
2123Starosedlský Hrádek PBABC DEF
2228Březnice ženyPBJan hofman
2330Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
2438Suchodol PBJiri Benak
2539Kotenčice PBRadek Troch
2640Malé Přílepy Ženy BEAndrea Štětková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.