Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár SDH Křečovice Kdy: 30. 06. 2019 10:00
Kontakt:   David Hrdinka Telefon:  602 443 142
Začátek rezervace: 17. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 29. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křečovice BNLáďa
22Nahoruby BNJaromír
33Křížkový Újezdec PHMiroslav Kratochvíl
44Broumy ženyBEKarel
55Starosedlský Hrádek PBABC DEF
66Radíč PBLáďa
77Voltýřov PBSDH Voltýřov muži
88Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
99Jesenice PBMichal
1010Buková PBPavel Fiřt
1111Skalice ženyPBSDH Skalice
1212Oplot mužiPJMarika Součková
1313Hlubyně Ženy PBDana Hrzalová
1414Malé Přílepy Ženy BEAndrea Štětková
1515Broumy mužiBEKarel
1616Zalužany ženyPBMíra Peterka
1717Suchodol PBJiri Benak
1818Březnice mužiPBJan hofman
1919Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
2020Sedlčany PBJarous Janský
2121Střezimíř ŽenyBNSDH Střezimíř Střezimíř
2222Kotenčice PBRadek Troch
2323Skalice MužiPBRadek Sobotka
2424Záborná Lhota PBKlára Pecková
2525Líchovy Fialky, ženyPBJakub Čermák
2626Zalužany PBMíra Peterka
2728Březnice ženyPBJan hofman
2830Nalžovice mužiPBČHJ Nalžovice
2931Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
3032Střezimíř KohoutiBNSDH Střezimíř Střezimíř
3139Záborná Lhota PBKamil Vondrák
3240Suchodol MuziPBJiri Benak
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.