Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár SDH Radíkov Kdy: 28. 05. 2017 09:30
Kontakt:   Vlastimil Hynčica Telefon:  +420776133607
Začátek rezervace: 25. 04. 2017 18:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Lešná VSLucie Dreiseitlová
23Jasenice VSLucie Dreiseitlová
34Polkovice PRTomáš Mareček
45TAG Zahnašovice KMLucie Dreiseitlová
56Babice VSPetr Korábečný
67Prchalov ANJLucie Dreiseitlová
78Hranice PRVlastimil Hynčica
89Opatovice PRDavid Roman
910Hrabůvka PRHonza
1011Milotice nad Bečvou PRLucie Dreiseitlová
1112Prchalov BNJLucie Dreiseitlová
1214Radkova Lhota PRJan Klimecký
1315Plumlov PVLucie Dreiseitlová
1416Špičky PRJarda Schneider
1517Mladcová ZLOndra Struška
1618Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
1719Kokory PRTomáš Horák
1820Hlinsko PRPetr Beránek
1921Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
2022Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
2123Střítež nad Ludinou PRMichal Brázda
2224Pravčice KMMishi
2325Luboměř NJDaniel Peřina
2426Kožušany OLPetr Zmeškal
2527Rouské PRMartin Čech
2628Velké Hoštice OPAdam Nevřela
2729Sobíšky PRHonza Balint
2830Vrchoslavice PVRadim Janečka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRJarda Schneider
22Opatovice PRDavid Roman
33Hlinsko PRPetr Beránek
44Milotice nad Bečvou PRLucie Dreiseitlová
55TAG Zahnašovice KMLucie Dreiseitlová
67Radíkov PRLucie Dreiseitlová
78Kokory PRTomáš Horák
89Kunovice VSMarkéta Gábová
910Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
1011Pravčice AKMMishi
1112Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
1213Paršovice PRTereza Růžičková
1314Potštát PRVeronika Kocjanová
1415Komárovice VSEva Foukalová
1516Pravčice BKMMishi
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. MyštěvesHK
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. SvijanyLI
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. CetenovLI
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.