Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 24. 06. 2018 09:30
Kontakt:   Vlastimil Hynčica Telefon:  +420 776 133 607
Začátek rezervace: 10. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasonice JIRadek
22Lubno FMMirek
33Babice VSPetr Korábečný
44Radíkov PRPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Choltice PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad UOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Moravany PAHonza Adamec
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333TAG Zahnašovice KMLukáš
3434Špičky PRVeronika Květoňová
3535Vrchoslavice PVRadim Janečka
3636Dětkovice VYMichal Hrabánek
3737Jamnice OPDominik
3838Hněvošice OPKlára Konečná
3939Loučany OLLukáš Trefil
4040Hrabůvka PRHonza
4141Prchalov NJJakub Šenk
4242Jistebník NJFilip Pustějovský
4343Nevšová ZLBronislav Lysák
4444Jasenice VSPořadatelé Pořadatelé
4545Prchalov NJJakub Šenk
4646Mladcová ZLOndra Struška
4747Kuřim BBOJara
4848Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
4949Morkovice KMPavel Krejčí
5050Polkovice PRTomáš Mareček
5152Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
5253Pravčice KMJiří Možíš
5354Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
5455Odry NJzdenek bortl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRVeronika Květoňová
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Radíkov PRPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Skrochovice OPMišelka Volná
1010Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Malé Hoštice OPKlára Konečná
1313Pravčice AKMJiří Možíš
1414TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
1515Markvartovice OPPetr Glogar
1616Nepomuky UOMartin Valda
1717Katusice MBBlanka Kuntošová
1819Olšovec PRpetr
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.