Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 24. 06. 2018 09:30
Kontakt:   Vlastimil Hynčica Telefon:  +420 776 133 607
Začátek rezervace: 10. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasonice JIRadek
22Lubno FMMirek
33Babice VSPetr Korábečný
44Radíkov PRPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Choltice PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1818Únětice 1911 PJHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Moravany PAHonza Adamec
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Zahnašovice KMLukáš
3434Špičky PRVeronika Květoňová
3535Vrchoslavice PVRadim Janečka
3636Dětkovice VYMichal Hrabánek
3737Jamnice OPDominik
3838Hněvošice OPKlára Konečná
3939Loučany OLLukáš Trefil
4040Hrabůvka PRHonza
4141Prchalov NJJakub Šenk
4242Jistebník NJFilip Pustějovský
4343Nevšová ZLBronislav Lysák
4444Jasenice VSPořadatelé Pořadatelé
4545Prchalov NJJakub Šenk
4646Mladcová ZLOndra Struška
4747Kuřim BBOJara
4848Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
4949Morkovice KMPavel Krejčí
5050Polkovice PRTomáš Mareček
5152Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
5253Pravčice KMJiří Možíš
5354Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
5455Odry NJzdenek bortl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRVeronika Květoňová
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Radíkov PRPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Skrochovice OPMišelka Volná
1010Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Malé Hoštice OPKlára Konečná
1313Pravčice AKMJiří Možíš
1414Zahnašovice KMMonika Škrabanová
1515Markvartovice OPPetr Glogar
1616Nepomuky UOMartin Valda
1717Katusice MBBlanka Kuntošová
1819Olšovec PRpetr
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.