Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 07. 07. 2019 09:30
Kontakt:   Lucie Dreiseitlová Telefon:  +420607631303
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 19:00 Konec rezervace: 07. 07. 2019 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radíkov PRRoman Hynčica
22Novosedly STHonza Adamec
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Dětkovice VYMichal Hrabánek
3030Služovice OPDušan Baránek
3131Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
3232Hrabišín SURoman Jírů
3333Odry TošodryNJzdenek bortl
3434Prchalov BNJJakub Šenk
3535Křenovice PRMarek Zavřel
3636Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3737Kynice HBTomáš Francl
3838Ludéřov OLLukáš Navrátil
3939Hlinsko PRPetr Šromota
4040Vrchoslavice PVLuděk Minařík
4141Dneboh MBPepa Adam
4242Bílý Potok JEJiří Urban
4343Zahnašovice KMPetr Miklík
4444Sychotín BKDavid Sedlák
4545Radkova Lhota PRJan Klimecký
4646Větřkovice OPTomáš Buchwald
4747Olešnice OLLukáš Hampl
4848Roštění KMMichal Tomaník
4949Jasenice VSLukáš Komender
5050Mysločovice ZLSDH Mysločovice
5151Babice VSPetr Korábečný
5252Hostěrádky-Rešov VYJakub Herzán
5353Špičky PRŠtěpán Šindler
5454Kozmice OPTomáš Vallo
5555Radslavice VYIgor Formánek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Pravčice KMHonza Adamec
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Nepomuky UOKateřina Krudencová
88Nevcehle JISabina Maštalířová
99Dětkovice VYMichal Hrabánek
1010Hrobice PAMarkéta Nešetřilová
1111Malé Hoštice OPKlára Konečná
1212Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1313Velké Hoštice OPLukáš Pluške
1415Zahnašovice KMPetr Miklík
1516Radkova Lhota PRJan Klimecký
1618Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1719Kozmice OPTomáš Vallo
1820Svinov OVLenka Hanyášová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.