Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sychrovský pohár Kdy: 19. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr Telefon:  723101488
Začátek rezervace: 13. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
22Veselá MBOlda Česák
33Malá Skála JNMatěj Masný
44Velké Hamry JNMAD Matthew
55Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
66Břehy MBPetr Zavrtálek
77Olešnice SMLukáš Marek
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Dubenec TUMartínek z Dubence
1010Jirkov JNMatěj Masný
1111Hradčany LITomáš Najman
1212Sychrov MBMichaela Kuntošová
1313Kosmonosy MBJan Klimo
1414Dneboh MBLukáš Danda
1515Dobšín MBFilip Hájek
1616Jílové u Držkova JNLukáš
1717Renmotor Jinolice RenmotorJCEliška Rosůlková
1818Obrubce MBPepa Adam
1919Bezděkov pod Třemšínem PBTomáš Fiala
2020Krásná Ves MBJan Macoun
2121Pšánky HKJakub Doskočil
2222Frýdštejn JNMartin Bušek
2323Zahorčice STTomáš Fiala
2424Tatobity SMJaroslav Kudrnáč

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMLenka Poloprutská
22Sychrov BMBMichaela Kuntošová
33Kosmonosy MBMartin Klimo
44Pěnčín JNMichaela Votočková
55Sloup PZKristýna Ječmenová
66Renmotor Jinolice JCEliška Rosůlková
77Sychrov AMBMichaela Kuntošová
88Dlouhá Ves RKPepa Malý
99Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1010Mříčná SMsdhmricna
1111Břehy MBAnna Jirčáková
1212Jeřmanice LIKristýna Matějková
1313Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1414Ploukonice SMEliška Bakešová
1515Katusice MBDenisa Boháčková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.