Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sychrovský pohár Kdy: 20. 05. 2018 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr Telefon:  +420723101488
Začátek rezervace: 14. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 18. 05. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Jílové u Držkova JNLukáš
24Břehy MBPetr Zavrtálek
35Bezděkov pod Třemšínem PBTomáš Fiala
46Velké Hamry JNZdeněk Nauč
57Podůlší Podůlší - Béčko JCJiří Adamec
68Dobšín MBFilip Hájek
79Veselá MBOlda Česák
810Olešnice SMLukáš Marek
911Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1012Obrubce MBFrantišek Drbohlav
1113Hradčany LITomáš Najman
1214Tatobity SMDan Všetečka
1315Malá Skála JNRadek Havelka
1416Košťálov SMLenka Poloprutská
1517Podůlší BéčkoJCLoumis
1618Jirkov JNVladimír Novotný
1719Sychrov MBMichal Kuntoš
1820Krásná Ves MBJan Macoun
1923Tatobity SMJakub Doskočil
2025Dneboh MBLukáš Danda
2128Pšánky HKDan Všetečka
2229Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
2330Kosmonosy MBJan Klimo

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála Béčko ženyJNAndrea Vavřichová
22Košťálov SMLenka Poloprutská
33Kosmonosy MBDavid Velát
44Sychrov "B"MBBarbora Křapková
55Ploukonice SMAnna
66Katusice MBDenisa Boháčková
77Jeřmanice LISDH Odolenovice
89Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
910Libuň JCMichaela Malá
1020Sychrov "A"MBBarbora Křapková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.