Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Radonín

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starostky obce Kdy: 09. 08. 2020 12:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 07. 2020 12:30 Konec rezervace: 09. 08. 2020 11:30

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Budeč, Jindřichův Hradec Matěj Šmahel
3. Kouty, PTřebíč Jan Neuman
4. Výčapy, BTřebíč Vítězslav Javůrek
5. Radonín, Třebíč Jakub Picmaus
6. Myslibořice, Třebíč Roman Benda
7. Příložany, Třebíč Michal Machálek
8. Blatnice, Třebíč SDH Blatnice
9. Čechtín, Třebíč Libor Tvarůžek
10. Kněžice, Třebíč Rosťa Neuwirth
11. Petrovice, BTřebíč Jakub Picmaus
12. Čechtín, BTřebíč Mája Horká
13. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16. Litovany, Třebíč Tomáš Juřena
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20. Litovany, Třebíč Tomáš Juřena
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Budišov, Třebíč Žaneta Slabá
3. Kouty, KTřebíč Jan Neuman
4. Myslibořice, Třebíč Roman Benda
5. Stařeč, Třebíč Marek Pokorný
6. Čechtín, Třebíč Mája Horká
7. Nevcehle, Jihlava Sabina Maštalířová
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
07. 08. BystřičkaVS
08. 08. KostelecTC
08. 08. BřehyMB
08. 08. KyniceHB
08. 08. NětčiceKM
08. 08. MokroušePJ
08. 08. MakovTA
08. 08. Stránecká ZhořZR
08. 08. Lobodice, hasičské cvičištěPR
08. 08. Hřiště KostelanyKM
08. 08. Jílové u DržkovaJN
08. 08. Lom (fotbalové hřiště)TA
08. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
08. 08. NOČNÍ - Újezdec - Horní JadružTC
08. 08. noční soutěžKM
09. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
09. 08. RadonínTR
09. 08. Valašská PolankaVS
09. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. Ctiboř, hřištěTC
15. 08. Ctiboř, hřiště (pouze muži)TC
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. SvatoslavTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. PetroviceTR
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.