Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Radslavice Kdy: 19. 09. 2020 19:30
Kontakt:   Martin Jelínek Telefon:  +420 721 953 241
Začátek rezervace: 11. 09. 2020 20:00 Konec rezervace: 18. 09. 2020 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radslavice A, MužiVYTomáš Urbánek
22Ratiboř VSVeronika Květoňová
33Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
44Radslavice ŽenyVYTomáš Urbánek
55Hodějice MužiVYLeoš Dofek
66Křenovice PRTomáš Brabenec
77Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
88Tučapy A, MužiVYTomáš Urbánek
99Hostěrádky-Rešov ŽenyVYTomáš Urbánek
1010Hodějice ZenyVYJosef Cigánek
1111Kostelany KMPetr Botek
1212Nemrlov MužiSUTomáš Urbánek
1313Habrovany VYAdam Cigánek
1414Tučapy B, MužiVYTomáš Urbánek
1515Radslavice B, MužiVYTomáš Urbánek
1616Račice AVYAntonín Hloušek
1717Tvarožná BOAntonín Ryšavý
1818Dětkovice ZenyVYVeronika Malíková
1919Dražovice VYVeronika Kummerová
2020Topolany AVYJosef Šmíd
2121Silůvky BOBroňa Fráňová
2222Topolany ŽenyVYJosef Šmíd
2323Mokrá BOJara
2424Ratiboř ženyVSVeronika Květoňová
2525Mělčany MužiBOTomáš Urbánek
2626Hostěrádky-Rešov VYDenisa Kežlínková
2727Topolany B VYJosef Šmíd
2828Silůvky ženyBOBroňa Fráňová
2929Dražovice VYKristýna Kachlíková
3030Ivanovice na Hané ŽenyVYTomáš Urbánek
3131Bratčice ženyBOBroňa Fráňová
3232Hoštice KMAntonín Novák
3333Pustiměř VYMichael Jičínský
3434Šaratice VYJan Jeřábek
3535Račice BVYAntonín Hloušek
3636Topolany VYMichael Jičínský
3737Pustiměř ženyVYMichael Jičínský
3838Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
3939Račice CVYAntonín Hloušek
4040Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
4141Dětkovice Muži APVLadislav Kořínek
4242Želeč ŽenyPVMartin
4343Litenčice KMFilip Měrka
4444Kučerov VYTomáš Urbánek
4545Dětkovice Muži BPVLadislav Kořínek
4646Želeč MužiPVMartin
4748Hošťálková VSRoman Hlavatý
4849Zborovice Muži KMTibor Krist
4950Mostkovice MužiPVJan Růžička
5051Milešovice Ženy VYJan Florián
5152Bílý Potok MužiJEJiří Urban
5253Mostkovice ŽenyPVJan Růžička
5354Moravské Prusy VYMatěj Bureš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
03. 10. Chodová Planá, pivovarTC
10. 10. Široký Důl - HřištěSY
10. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
17. 10. Světlá HoraBR
17. 10. OlešniceOL
17. 10. Staňkov - Sál Lidového DomuDO
07. 11. Areál PlazaPM
14. 11. Pohořelice- fotbalové hřištěZL
05. 12. Březovice na hřištiMB
12. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.