Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Raspenava Kdy: 06. 07. 2019 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 26. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 06. 07. 2019 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Hradčany LITomáš Najman
33Raspenava LIFNC
44Příchovice JNJan Kupka
55Krásná Ves BMBJan Macoun
66Jeřmanice LIFNC
77Velké Hamry JNMAD Matthew
88Škodějov SMMartin Špidlen
99Raspenava LIFNC
1010Bystřice JCMichal Odzgan
1111Odolenovice JNJan Macháček
1212Karlinky LITomáš Marvan
1313Březová LITomáš Najman
1414Janův Důl LIHonza Mašek
1515Křížkový Újezdec PHPetra Engelová
1616Alšovice JNDavid Hejcman
1717Mělník ChloumekMEDominika Pecháčková
1818Bukovno MBVaclav
1919Pěnčín JNVít Macháček
2020Bílý Potok LvováLIKamil Jeřábek
2121Nová Ves LILukáš Pokorný
2222Pěnčín JNMarek Mrkvička
2323Doubrava - LažanyMBEduard Dvořák
2424Záskalí LIhasici Bezaskovice
2525Břehy MBRoman Kolomazník
2626Chyjice JCDavid Hrdý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Raspenava BLILuboš Roušal
24Mělník BlataMEDominika Pecháčková
35Jeřmanice LIKristýna Matějková
49Ploukonice SMEliška Bakešová
510Dalešice JNDavid Beránek
611Zlatá Olešnice JNJan Kupka
712Raspenava LILuboš Roušal
813Břehy MBRoman Kolomazník
914Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice ženyJNDavid Beránek
44Ostroměř JCZdeněk Tejchman
55Raspenava LIFNC
66Hradčany LITomáš Najman
77Dalešice JNDavid Beránek
88Příšovice LIladislav kosek
99Příchovice JNJan Kupka
1010Raspenava LIFNC
1111Škodějov SMMartin Špidlen
1212Smržovka ženyJNPetra Engelová
1313Velké Hamry JNMAD Matthew
1414Bystřice JCMichal Odzgan
1515Odolenovice JNJan Macháček
1616Smržovka mužiJNPetra Engelová
1717Křížkový Újezdec PHPetra Engelová
1818Desná I JNDavid Hejcman
1919Bílý Potok LvováLIKamil Jeřábek
2020Nová Ves LILukáš Pokorný
2121Doubrava - LažanyMBEduard Dvořák
2222Záskalí LIhasici Bezaskovice
2323Janův Důl LIHonza Mašek
2424Dolní Sytová SMJiří Buchar
2525Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
2626Chyjice JCDavid Hrdý
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
04. 07. Hasičská zbrojnice v TisňaváchVS
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. ONL Kožušany – ZRUŠENO!OL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hasičský areál DětkovicePV
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěBV
05. 07. Mastník, areál Na BráněTR
06. 07. Vojnice areál “ V Hliníku”OL
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.