Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2. kolo 20. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 14. 05. 2022 08:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 05. 2022 08:00 Konec rezervace: 14. 05. 2022 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radovesnice I KOMarek Jandák
22Dolní Břežany PZJan Trachta
33Zibohlavy KOJarda Vaněk
44Ovčáry KOGabriela Hovorková
55Ratenice KOJan Čáslava
66Ratenice MIX SendražiceKOJan Čáslava
77Klučov KOZdeněk Měřička
88Kostelec nad Černými Lesy KOAdmin PL Žyla

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rostoklaty KOSimona Vavreková
22Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rostoklaty KOSimona Vavreková
22Sokoleč ANBJan Čáslava
33Sokoleč BNBJan Čáslava
44Zibohlavy KOJarda Vaněk
55Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
66Ovčáry AKOGabriela Hovorková
77Ovčáry BKOGabriela Hovorková
88Ratenice KOJan Čáslava
99Nové Jirny APHVeronika Rytířová
1010Nové Jirny BPHVeronika Rytířová
1111Klučov KOZdeněk Měřička
1212Klučov BKOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Cerhenice KOJan Čáslava
22Rostoklaty AKOSimona Vavreková
33Rostoklaty BKOSimona Vavreková
44Sokoleč NBJan Čáslava
55Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
66Ovčáry KOGabriela Hovorková
77Klánovice AABMartin Žebro
88Ratenice AKOJan Čáslava
99Ratenice BKOJan Čáslava
1010Nové Jirny PHVeronika Rytířová
1111Klučov AKOZdeněk Měřička
1212Klučov BKOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sokoleč NBJan Čáslava
22Kšely KOJaroslav Hýna
33Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
44Klánovice ABMartin Žebro
55Nové Jirny PHVeronika Rytířová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Ratenice KOJan Čáslava
33Nové Jirny PHVeronika Rytířová
44Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Turkovice PHJosef Brabec
22Klánovice mladší žáci BABMartin Žebro
33Klučov ženyKOZdeněk Měřička
44Kšely mužiKOJaroslav Hýna
55Kšely ženyKOJaroslav Hýna
66Kšely dorostKOJaroslav Hýna
77Zibohlavy mladší žáciKOJarda Vaněk
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 10. Chodová Planá, pivovar - MIMOTC
01. 10. SDH Nová Ves Hřiště nad vsíDO
01. 10. Jiřice u Miroslavi hřištěZN
01. 10. PoděvousyDO
01. 10. NasobůrkyOL
02. 10. hřiště ZbožnovCR
08. 10. PlinkoutOL
08. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
12. 11. U Hasičů 2058/1 PlzeňPM
19. 11. PohořeliceZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.