Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1. kolo VČHL Kdy: 19. 05. 2018 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 05. 2018 19:30 Konec rezervace: 18. 05. 2018 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
22Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
33Stradouň UOSDH Stradouň
44Čeperka NPALeoš Kříž
55Moravany PAHonza Louža
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Stéblová DPAPatrik Kučera
1515Bohuslavice SUHonza Pajer
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Pšánky HKHonza Pajer
2020Zderaz CCRVáclav Pulda
2121Srch PALeoš Panchártek
2222Slepotice PAMartin Ježek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Letohrad - Červená UOadus
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Holice PAVeronika Janusová
1010Stéblová PAPatrik Kučera
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. NepomukyUO
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
01. 07. Sazovice - výletište ZahrázovoZL
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
05. 07. TrnovRK
05. 07. Lanžhot, hřištěBV
05. 07. Leskovec, fotbalové hřištěBR
05. 07. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. MladoňoviceTR
06. 07. Jablůnka - hřištěVS
06. 07. RoudniceHK
06. 07. Podolí hřištěPR
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Karlovice,fotbalové hřištěBR
06. 07. DrachkovST
06. 07. ChoryněVS
06. 07. Stýskaly hřištěPS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.