Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1. kolo VČHL Kdy: 19. 05. 2018 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 05. 2018 19:30 Konec rezervace: 18. 05. 2018 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
22Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
33Stradouň UOSDH Stradouň
44Čeperka NPALeoš Kříž
55Moravany PAHonza Louža
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Stéblová DPAPatrik Kučera
1515Bohuslavice SUHonza Pajer
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Pšánky HKHonza Pajer
2020Zderaz CCRVáclav Pulda
2121Srch PALeoš Panchártek
2222Slepotice PAMartin Ježek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Letohrad - Červená UOadus
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Holice PAVeronika Janusová
1010Stéblová PAPatrik Kučera
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. StražiskoPV
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
09. 06. Milotice n.O. fotbalové hřištěBR
09. 06. Fotbalové hřiště, SrchPA
09. 06. RadslaviceVY
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. PříšoviceLI
09. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
09. 06. Čelechovice na HanéPV
09. 06. Velké HamryJN
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
09. 06. Hrubá Vrbka na návsi u zvoniceHO
09. 06. DešnáJH
09. 06. ZádveřiceZL
10. 06. ŠtichovicePS
10. 06. ČekyněPR
10. 06. ŠaraticeVY
10. 06. SenetářovBK
10. 06. LavičkyZR
10. 06. Bransouze, hřiště TálkyTR
15. 06. ProvodovicePR
16. 06. BulánkaKO
16. 06. Chotětov, fotbalové hřištěMB
16. 06. MoravanyPA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.