Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: IX.kolo LPO 2018 Kdy: 06. 10. 2018 10:30
Kontakt:   SDH Rokytno Telefon: 
Začátek rezervace: 17. 04. 2018 20:00 Konec rezervace: 04. 10. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Choltice PALeoš Kříž
24Perálec CRDusan Simon
35Hrobice PALeoš Kříž
46Čeperka NPALeoš Kříž
57Srch SPALeoš Kříž
68Smidary HKLeoš Kříž
79Moravany PALeoš Kříž
810Dubenec TULeoš Kříž
911Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
1012Rokytno PALeoš Kříž
1113Stradouň UOLeoš Kříž
1214Srch JPALeoš Kříž
1315Stéblová DPALeoš Kříž
1416Slepotice APALeoš Kříž
1517Choltice PAJakub Dušek
1618Bohuslavice NAPepa Malý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Slepotice PALeoš Kříž
23Čeperka PALeoš Kříž
34Holice PALeoš Kříž
45Stéblová PALeoš Kříž
56Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
67Stradouň UOLeoš Kříž
78Hrobice ExplosiaPALeoš Kříž
89Dlouhá Ves RKPepa Malý
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.