Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Roštění

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Roštění Kdy: 03. 07. 2021 13:00
Kontakt:   Petr Lajda Telefon:  608 473 597
Začátek rezervace: 10. 06. 2021 11:00 Konec rezervace: 02. 07. 2021 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Roštění, Kroměříž Tomáš Hráček
2. Mysločovice, Zlín Vojtěch Stoklásek
3. Odry, TošOdryNový Jičín Tomáš Hráček
4. Hoštice, Kroměříž Antonín Novák
5. Velká (Hranice III), Přerov Ondřej Hlavinka
6. Zahnašovice, Kroměříž Barbora Paráková
7. Kokory, Přerov Barbora Paráková
8. Velký Ořechov, CZlín Patrik Hruška
9. Chvalnov, Kroměříž Daniel Šušlík
10. Vrbka, Kroměříž Kryštof Pospíšil
11. Hrabůvka, Přerov Honza
12. Křenovice, Přerov Tomáš Brabenec
13. Podhradní Lhota, Kroměříž Josef Kundrát
14. Lukov, Zlín Mates Juřík
15. Mladcová, Zlín Lukáš Struška
16. Křenovice, Přerov Tomáš Bálint
17. Radíkov, Přerov Radim
18. Karolín, Kroměříž Tomáš Hráček
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Roštění, Kroměříž Tomáš Hráček
2. Lukov, Zlín Vojtěch Stoklásek
3. Zahnašovice, Kroměříž Barbora Paráková
4. Ratiboř, Vsetín Nikola Višenková
5. Loukov, Kroměříž marta
6. Dub nad Moravou, Olomouc Barbora Paráková
7. Bílovice, Uherské Hradiště Karolína Gajdošíková
8. Loučka, Vsetín Veronika Sedlářová
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 06. Lešná - fotbalové hřištěVS
25. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
26. 06. Vřesovice koupalištěPV
26. 06. Černošín fotbalové hřištěTC
26. 06. Sport. areál městyse ChotětovMB
26. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
26. 06. Nová Ves u SvětléHB
26. 06. PlumlovPV
26. 06. BIO-HE Dolní LibinaSU
26. 06. SazoviceZL
26. 06. Rynárec !!! ZRUŠENO !!!PE
26. 06. LitohořTR
26. 06. HlubočanyVY
26. 06. ČernovírUO
26. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Vranín !! ZRUŠENO!!TR
27. 06. RadíkovPR
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. ParšovicePR
27. 06. KněžiceTR
02. 07. Karlovice - fotbalové hřištěBR
03. 07. DubenecTU
03. 07. Žižkovo PoleHB
03. 07. StýskalyPS
03. 07. RoštěníKM
03. 07. BIO-HE DětkovicePV
03. 07. HabrovanyVY
03. 07. DubenecTU
04. 07. NevřeňPS
04. 07. SychrovMB
04. 07. Velké Karlovice - TisňavyVS
04. 07. KámenHB
04. 07. Nová DědinaKM
05. 07. “Hliník” VojniceOL
05. 07. Lanžhot, hřiště Na ŠlajsiBV
05. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
10. 07. KyniceHB
10. 07. RadslaviceVY
10. 07. Horní KameniceDO
10. 07. BudečJH
10. 07. VšekaryDO
10. 07. Rohatec, hřiště u KDHO
10. 07. BatelovJI
10. 07. Kostníky, hřiště u HájkuTR
11. 07. ŠtítaryDO
11. 07. ÚjezdDO
11. 07. BudečJH
17. 07. KrchlebyDO
17. 07. Kamenice nad LipouPE
17. 07. KamennáTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.