Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Roštění Kdy: 21. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Petr Lajda Telefon:  608 473 597
Začátek rezervace: 08. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 20. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roštění KMTomáš Hráček
22Vrbka KMTomáš Hráček
33Pravčice KMMishi
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Rymice KMMishi
77Mistřice UHMishi
88Hrabůvka PRTomáš Hráček
99Ludslavice KMMishi
1010Velký Ořechov CZLTomáš Jankůj
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Nová Dědina KMMishi
1414Radíkov PRLuboš Kopřiva
1515Špičky PRJarda Schneider
1616Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1717Hoštice KMmirrao
1818Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
1919Mysločovice ZLSDH Mysločovice
2020Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
2121Vrchoslavice PVRadim Janečka
2222Vítonice KMHonza Bělík
2323Zdounky KMJiří Šauer
2424Tučapy KMRené Jašek
2525Nětčice KMPavel Žůrek
2626Dětkovice VYMichal Hrabánek
2727Sulimov KMSvatopluk Minařík
2828Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2929Morkovice KMPavel Krejčí
3030Hranice PRVítězslav Stratil
3131Hlinsko PRPetr Beránek
3232Brusné KMMartin Šťastný
3333Babice VSPetr Korábečný
3434Ratiboř VSLibor Vítek
3539Alojzov PVMarek Zavřel
3640Karolín KMMishi

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11-  volné pro pořadatele-Mishi
22Špičky PRTomáš Hráček
33Pravčice AKMMishi
44Rymice KMMishi
55TAG Zahnašovice KMMishi
66Nětčice KMMishi
77Pravčice BKMMishi
88Loukov KMMishi
99Dětkovice VYMichal Hrabánek
1010Karolín KMMarek Plaček
1111Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1212Morkovice KMPavel Krejčí
1313Hlinsko PRPetr Beránek
1414Brusné KMMartin Šťastný
1515Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.