Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Roudný Kdy: 18. 08. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Roudný Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 18. 08. 2018 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMFNC
22Frýdštejn JNFNC
33Hradčany LIFNC
44Malá Skála JNFNC
55Krásná Ves MBFNC
66Bechov MBTadeáš Odstrčilík
77Janův Důl LIHonza Mašek
88Chyjice JCJirka Havlík
99Příchovice JNJan Kupka
1010Velké Hamry JNMAD Matthew
1111Karlinky LIMAD Matthew
1212Mělník BlataMEJosef Gipfl
1313Bystřice JCJan Košťák
1414Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1515Škodějov SMMartin Špidlen
1616Nová Ves LILukáš Pokorný
1717Pěnčín JNMAD Matthew
1818Těpeře JNMAD Matthew
1919Koberovy JNTomáš Mašek
2020Záskalí LIhasici Bezaskovice
2121Jeřmanice LIJan Kühnel

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jílové u Držkova ComebackJNDavid Beránek
22Mělník BlataMEDominika Pecháčková
33Zlatá Olešnice JNPetra Černá
44Košťálov SMTomáš Tulach
55Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
613Jeřmanice LINikola Bulířová
714Dalešice JNDavid Beránek
815Raspenava LILuboš Roušal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBTadeáš Odstrčilík
22Ostroměř JCJirka Havlík
33Příchovice JNPetra Černá
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Jenišovice JNFNC
66Dalešice JNDavid Beránek
77Mělník BlataMEJosef Gipfl
88Hradčany LITomáš Marvan
99Janův Důl LIJirka Havlík
1010Smržovka Muži JNMartin Briestenský
1111Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
1212Raspenava LILuboš Roušal
1313Chyjice JCJirka Havlík
1414Košťálov SMTomáš Tulach
1515Těpeře JNMAD Matthew
1616Bílý Potok LILuboš Roušal
1717Bystřice JCJan Košťák
1818Velké Hamry JNMAD Matthew
1919Škodějov SMMartin Špidlen
2020Jeřmanice LIJan Kühnel
2122Záskalí LIhasici Bezaskovice
2224Koberovy JNTomáš Mašek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
20. 10. VéskyUH
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.