Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Roudný Kdy: 18. 08. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Roudný Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 18. 08. 2018 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMFNC
22Frýdštejn JNFNC
33Hradčany LIFNC
44Malá Skála JNFNC
55Krásná Ves MBFNC
66Bechov MBTadeáš Odstrčilík
77Janův Důl LIHonza Mašek
88Chyjice JCJirka Havlík
99Příchovice JNJan Kupka
1010Velké Hamry JNMAD Matthew
1111Karlinky LIMAD Matthew
1212Mělník BlataMEJosef Gipfl
1313Bystřice JCJan Košťák
1414Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1515Škodějov SMMartin Špidlen
1616Nová Ves LILukáš Pokorný
1717Pěnčín JNMAD Matthew
1818Těpeře JNMAD Matthew
1919Koberovy JNTomáš Mašek
2020Záskalí LIhasici Bezaskovice
2121Jeřmanice LIJan Kühnel

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jílové u Držkova ComebackJNDavid Beránek
22Mělník BlataMEDominika Pecháčková
33Zlatá Olešnice JNPetra Černá
44Košťálov SMTomáš Tulach
55Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
613Jeřmanice LINikola Bulířová
714Dalešice JNDavid Beránek
815Raspenava LILuboš Roušal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBTadeáš Odstrčilík
22Ostroměř JCJirka Havlík
33Příchovice JNPetra Černá
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Jenišovice JNFNC
66Dalešice JNDavid Beránek
77Mělník BlataMEJosef Gipfl
88Hradčany LITomáš Marvan
99Janův Důl LIJirka Havlík
1010Smržovka Muži JNMartin Briestenský
1111Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
1212Raspenava LILuboš Roušal
1313Chyjice JCJirka Havlík
1414Košťálov SMTomáš Tulach
1515Těpeře JNMAD Matthew
1616Bílý Potok LILuboš Roušal
1717Bystřice JCJan Košťák
1818Velké Hamry JNMAD Matthew
1919Škodějov SMMartin Špidlen
2020Jeřmanice LIJan Kühnel
2122Záskalí LIhasici Bezaskovice
2224Koberovy JNTomáš Mašek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.