Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty města - 6. ročník, 2B Kdy: 19. 08. 2017 14:00
Kontakt:   Stanislav Gajdůšek Telefon:  737350991
Začátek rezervace: 04. 08. 2017 14:00 Konec rezervace: 18. 08. 2017 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
22Hutisko ženyVSJan
33Valašská Bystřice VSMartin
44Dolní Bečva ženyVSKristy
55Podolí VSAleš
66Jablůnka nad 35VSRadek Mrlina
77Vlčovice Muži nad 35 ANJPavel Kahánek
88Hutisko mužiVSJan
99Komárovice ŽenyVSEva Foukalová
1010Lešná VSHarry
1111Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1212Vlčovice Muži nad 35 BNJPavel Kahánek
1313Hutisko muži +35letVSJan
1414Dolní Bečva mužiVSKristy
1515Rožnov pod Radhoštěm Tylovice ženy VSStanislav Gajdůšek
1616Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1717Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
1818Dolní Bečva muži BVSKristy
1919Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
2020Dubková muži nad 35r.PUJán Jurči
2121Jasenice mužiVSStanislav Gajdůšek
2222Horný Kelčov MužiCAStanislav Gajdůšek
2323Dolní Bečva Ženy BVSKristy
2424Prostřední Bečva mužiVSPavel Růčka
2525Loukov KMmarta
2626Pozděchov nad 35VSAntonin Adamuška
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.