Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty města - 7. ročník, 2B Kdy: 18. 08. 2018 14:00
Kontakt:   Stanislav Gajdůšek Telefon:  737350991
Začátek rezervace: 03. 08. 2018 14:00 Konec rezervace: 17. 08. 2018 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pozděchov VSPavel Zicha
22Podolí VSAleš
33Dolní Bečva ŽenyVSKristy
44Hrabůvka ŽenyPRLuboš
55Hutisko ženyVSVanda Mikundová
66Dolní Bečva MužiVSKristy
77Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
88Bystřička MužiVSJakub Zajíček
99Komárovice ženyVSEva Foukalová
1010Prostřední Bečva VSPavel Růčka
1111Police VSRadek Hartmann
1212Hutisko MužiVSVanda Mikundová
1313Lešná VSJakub Grygařík
1414Jasenice VsetínVSLukáš Komender
1515Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1616Loukov ženyKMmarta
1717Bylnice mužiZLTomáš Hořák
1818Vlčovice NJPavel Kahánek
1919Ublo ZLLibor Punčochář
2020Valašská Bystřice VSMartin
2121Velká Lhota VSLukáš Pavelka
2222Vlčovice NJPavel Kahánek
2324Velká Lhota VSLukáš Pavelka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.