Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty města - 7. ročník, 2B Kdy: 18. 08. 2018 14:00
Kontakt:   Stanislav Gajdůšek Telefon:  737350991
Začátek rezervace: 03. 08. 2018 14:00 Konec rezervace: 17. 08. 2018 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pozděchov VSPavel Zicha
22Podolí VSAleš
33Dolní Bečva ŽenyVSKristy
44Hrabůvka ŽenyPRLuboš
55Hutisko ženyVSVanda Mikundová
66Dolní Bečva MužiVSKristy
77Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
88Bystřička MužiVSJakub Zajíček
99Komárovice ženyVSEva Foukalová
1010Prostřední Bečva VSPavel Růčka
1111Police VSRadek Hartmann
1212Hutisko MužiVSVanda Mikundová
1313Lešná VSJakub Grygařík
1414Jasenice VsetínVSLukáš Komender
1515Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1616Loukov ženyKMmarta
1717Bylnice mužiZLTomáš Hořák
1818Vlčovice NJPavel Kahánek
1919Ublo ZLLibor Punčochář
2020Valašská Bystřice VSMartin
2121Velká Lhota VSLukáš Pavelka
2222Vlčovice NJPavel Kahánek
2324Velká Lhota VSLukáš Pavelka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. PěnčínPV
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
25. 08. KosořiceMB
25. 08. TichovZL
26. 08. Na koupališti, SlepoticePA
26. 08. TvarožnáBO
26. 08. SychotínBK
26. 08. KatovZR
26. 08. StařečTR
26. 08. Budeč, hasičské hřištěJH
26. 08. Komárov, hasičský areálOP
01. 09. Dolní Vilémovice - parkTR
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. PetroviceTR
01. 09. KarlinkyLI
01. 09. Bílý PotokJE
01. 09. ŠtítaryDO
01. 09. Nová Ves u SvětléHB
01. 09. HlubočkyOL
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. Ivanovice na HanéVY
01. 09. KomárovPA
01. 09. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
01. 09. KarolínKM
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Skalica -Františkánská záhradaSI
01. 09. hřiště SoběsukyKM
01. 09. Areál SK HrachovecVS
01. 09. BohumilicePT
01. 09. Chvalovice, sportovní areálZN
01. 09. Hřiště T.J. PilanaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.