Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Rozsochatec Kdy: 23. 06. 2024 10:00
Kontakt:   Eva Jelenová Telefon:  +420 739 059 257
Začátek rezervace: 02. 06. 2024 00:00 Konec rezervace: 17. 06. 2024 23:59



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves u Chotěboře Nová Ves u Chotěboře AHBJana Marková
22Rozsochatec AHBEva Jelenová
33Dolní Krupá AHBVít Eisenvort
44Česká Bělá AHBVladimír Zadina
55Uhelná Příbram AHBMonika Krátká
66Malčín Malčín+Tis AHBIva Mrtková
77Kojetín AHBNela Pazderková
88Kámen Kámen AHBJosef Macháček
99Pohled AHBJakub Vašíček
1010Libice nad Doubravou Libice nad Doubravou, AHBSDH Libice n/D
1111Herálec AHBMíša Janoušková
1212Pohled BHBJakub Vašíček
1313Krucemburk AHBJiří Popelka
1414Libice nad Doubravou Libice nad Doubravou BHBSDH Libice n/D
1515Dlouhá Ves Dlouhá Ves AHBMartina Sokalová
1616Lučice AHBVeronika Boháčková
1717Ždírec nad Doubravou AHBJana Andrýsková
1818Nová Ves u Světlé AHBVávris
1919Světlá nad Sázavou AHBZdeňka
2020Hněvkovice AHBRoman Lisičan
2121Štoky AHBSDH Štoky
2222Dlouhá Ves Dlouhá Ves BHBMartina Sokalová
2323Dolní Město AHBBedřich Dušek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Veselý Žďár AHBVěra Korejtková
22Pohled AHBJakub Vašíček
33Kámen Kámen BHBJosef Macháček
44Herálec BHBMíša Janoušková
55Veselý Žďár BHBVěra Korejtková
66Pohled BHBJakub Vašíček
77Dolní Krupá AHBVít Eisenvort
88Herálec AHBMíša Janoušková
99Ždírec nad Doubravou AHBJana Andrýsková
1010Vilémov AHBLucka Homolková
1111Uhelná Příbram AHBMonika Krátká
1212Malčín Malčín+Tis AHBIva Mrtková
1313Kámen Kámen AHBJosef Macháček
1414Rozsochatec AHBEva Jelenová
1515Lhůta Lhůta AHBRadek Vízner
1616Uhelná Příbram BHBMonika Krátká
1717Malčín Malčín+Tis BHBIva Mrtková
1818Rozsochatec BHBEva Jelenová
1919Lhůta Lhůta BHBRadek Vízner
2020Libice nad Doubravou Libice nad Doubravou, AHBSDH Libice n/D
2122Uhelná Příbram CHBMonika Krátká
2223Nová Ves u Světlé BHBVávris
2324Krucemburk AHBJiří Popelka
2425Libice nad Doubravou Libice nad Doubravou BHBSDH Libice n/D
2526Lučice BHBVeronika Boháčková
2627Nová Ves u Světlé AHBVávris
2728Světlá nad Sázavou AHBZdeňka
2829Hněvkovice AHBRoman Lisičan
2930Lípa HBIvana Výborná
3031Nová Ves u Světlé CHBVávris
3132Dolní Město CHBBedřich Dušek
3233Štoky AHBSDH Štoky
3334Dlouhá Ves Dlouhá Ves AHBMartina Sokalová
3435Nová Ves u Chotěboře Nová Ves u Chotěboře AHBJana Marková
3536Dolní Město BHBBedřich Dušek
3637Štoky BHBSDH Štoky
3738Dlouhá Ves Dlouhá Ves BHBMartina Sokalová
3839Lučice AHBVeronika Boháčková
3940Dolní Město AHBBedřich Dušek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
06. 07. OlšovecPR
06. 07. TopolanyVY
06. 07. Petrov u koupalištěHO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.