Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Rudice Kdy: 18. 08. 2019 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 08. 2019 08:00 Konec rezervace: 17. 08. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rudice BKAleš Havelka
22Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
33Sychotín BBKAleš Havelka
44Hostěrádky-Rešov VYJakub Herzán
55Ludéřov OLMilan Husička
66Vážany BKMilan Veselý
77Senetářov BKKateřina Skotáková
88Petrovice SKBKKateřina Skotáková
99Jabloňany BKMarek Vlach
1010Olešnice xOLlukáš heinrich
1111Bořitov ABKDavid Páral
1212Mokrá BOJara
1313Malá Lhota BKJaroslav Čuma
1414Žďár BKMiroslav Vintr
1515Brumov BKJaroslav Culek
1616Měrotín OLMartin Dedek
1717Bořitov BBKDavid Páral
1818Černovice BBKGabriela Musilová
1919Tvarožná BOAntonín Ryšavý
2020Račice VYAntonín Hloušek
2121Žernovník BKMiroslav Sokol
2222Chrastavec SYAdéla Černíková
2323Obora BKJan Havíř
2424Sychotín BKAleš Havelka
2525Hodějice VYMartin Bezděk
2626Hodějice VYMartin Bezděk
2727Pamětice BKMichal Konečný
2828Hodějice VYMartin Bezděk
2929Radslavice VYIgor Formánek
3030Otinoves PVJan Kolář
3131Stražisko PVOndřej Šmehlík
3238Kotvrdovice BKJan Kunc
3339Míchov BKTomáš Minařík
3440Sudice BKOndřej Špidlík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
22Malá Lhota BKEva Kotolanová
33Žernovník BKPetra Dvořáková
44Olešnice OLDaniela Trombiková
55Černovice BBKGabriela Musilová
66Bořitov BKDavid Páral
77Březina BKLukáš Neužil
88Senetářov ABKKateřina Skotáková
99Sudice BKOndřej Špidlík
1010Černá Hora BKIvana Hynčicová
1111Nedvězí SYAdéla Černíková
1212Kotvrdovice BKSabina Kuncová
1313Senetářov BBKKateřina Skotáková
1414Hodějice VYJiří Bednář
1515Radslavice VYMonika Bonczkova
1616Němčice BKLuboš Šebela
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.