Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Rudice Kdy: 20. 08. 2017 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 08. 2017 08:00 Konec rezervace: 19. 08. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rudice BKAleš Havelka
22Sudice BKOndřej Špidlík
33Senetářov BKOndřej Špidlík
44Bobrová ZRTomáš Láznička
55Březina SYJan Gloc
66Šošůvka BKJaroslav Zouhar
77Petrovice SKBKRoman Skoták
88Stražisko PVzdenek
99Okrouhlá BKJiří Horák
1010Bořitov ABKDavid Páral
1111Radslavice VYKateřina Štefková
1212Žernovník BKMiroslav Sokol
1313Žďár BKKateřina Štefková
1414Obora BKJakub Alexa
1515Malá Lhota BKEva Kotolanová
1616Bořitov BBKDavid Páral
1717Sebranice BKJan Špidlík
1818Brumov BKJaroslav Culek
1919Chrastavec SYMilan Janík
2020Černovice ABKAndrea Štarhová
2121Brodek u Konice PVMilan Burget
2222Vážany BKMilan Veselý
2323Chrastavec SYMilan Janík
2424Pamětice BKMichal Konečný
2525Kotvrdovice BKradek Doležel
2626Sychotín BKAleš Havelka
2727Černovice BBKAndrea Štarhová
2828Míchov BKMartin Koutný
2929Niva PVJarek Novotný
3030Jabloňany BKVojtěch Pospíšil
3131Sychotín BBKAleš Havelka
3234Buková PVVojtěch Pospíšil

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sudice BKOndřej Špidlík
22Žďár BKKateřina Štefková
33Žernovník BKPetra Dvořáková
44Malá Lhota BKEva Kotolanová
55Černá Hora BKPetra Dvořáková
66Radslavice VYKateřina Štefková
77Černovice ABKAndrea Štarhová
88Sychotín BKAleš Havelka
99Senetářov BKOndřej Špidlík
1010Sebranice BKJan Špidlík
1111Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
1213Černovice BBKAndrea Štarhová
1320Senetářov BBKLuboš Šebela
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.