Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 28. 07. 2019 10:00
Kontakt:   Jaromír Tománek Telefon:  601373926
Začátek rezervace: 14. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 26. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rychlov KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
33Mladcová ZLRadoslav Gregor
45Zahnašovice KMPetr Miklík
56Hlinsko PRTomáš Mareček
67Kokory PRLibor Daňa
78Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
89Křenovice PRTomáš Bálint
910Radkova Lhota PRJan Klimecký
1011Hoštice KMOndra Struška
1112Opatovice PRDalibor Vašíček
1213Ludslavice KMPavel Lužík
1315Hranice PRVítězslav Stratil

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rychlov KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Čechy PRAdéla Janků
33Zahnašovice KMPetr Miklík
44Radkova Lhota PRJan Klimecký
55Olšovec PRpetr
66Opatovice PRDalibor Vašíček
77Hlinsko PRPetr Beránek
88Císařov PRBarbora Paráková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rychlov KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Čechy PRAdéla Janků
44Císařov PRAleš Pěkník
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.