Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty SDH Rychlov Kdy: 23. 05. 2015 11:00
Kontakt:   Hana Vašinová Telefon:  739 418 273
Začátek rezervace: 10. 05. 2015 20:00 Konec rezervace: 22. 05. 2015 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Luboměř NJMartin Ondra
22Medlov KMMartin Ondra
33Pravčice KMMartin Ondra
44Mistřice UHMartin Ondra
55Mladcová ZLMartin Ondra
66Zahnašovice KMMartin Ondra
77Karolín KMMartin Ondra
88Nětčice KMMartin Ondra
99Rychlov KMMartin Ondra
1010Vítonice KMMartin Ondra
1111Martinice KMMartin Ondra
1212Radkova Lhota PRMartin Ondra
1313Roštění KMMartin Ondra
1414Nová Dědina KMMartin Ondra
1515Polkovice PRMartin Ondra
1616Tršice OLjan mackovik
1717Litenčice KMmirrao
1818Sulimov KMSvatopluk Minařík
1919Morkovice AKMPavel Krejčí
2020Rymice KMRadim Svěchota
2121Podhradní Lhota Muži KMJakub Adámek
2222Kunovice VSJakub Těšický
2323Ludslavice KMPavel Lužík
2424Morkovice BKMPavel Krejčí
2525Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
2626Valšovice (Hranice VI) PRTereza Kašpárková
2727Špičky PRpavel bohac
2828Mikulůvka MužiVSTomáš Žamboch
2929Počenice KMPavel Kunčar
3030Slušovice CZLMonika Škrabanová
3131Hlinsko PRPetr Beránek
3239Rychlov BKMMartin Ondra
3340Tučapy prostě na poslední flek ;)KMRené Jašek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tučapy KMMartin Ondra
22Zahnašovice KMMartin Ondra
33Pravčice KMMartin Ondra
44Rymice KMMartin Ondra
55Nětčice BKMMartin Ondra
66Bílany KMMartin Ondra
77Loukov KMOndřej Fiurášek
88Machová ZLKateřina Brázdilová
99Rychlov KMTomanek Jara
1010Počenice KMKristina Krejčí
1111Hlinsko PRPetr Beránek
1212Spišská Sobota PPTomanek Jara
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.